SEKTÖRLER

Fuar ve Organizasyon / Organizasyon FirmalarıGörüntülenme Sayısı 860

Gönülaçar Dini Organizasyon

Firmaya Mesaj Gönder

Sosyal Medya'da Paylaş

Firma Hakkında

HAKKIMDA

Modern hayatı şekillendiren yeni keşiflerin öncülüğünü üstlenerek daha iyi bir organizasyon ve tur standartlarını oluşturmak için çalışan Seyit Gönülaçar 2008 yılından bugüne aynı taahhütü yerine getiren, ileri görüşlü, atik ve dünyayla birlikte gelişmeyi başarabilen, yurtiçi-yurt dışı özel organizasyonlar ve Hac-Umre Tur faaliyetleri sürdürmektedir.

Türkiyenin önde gelen firmalar arasında kendini kanıtlamış, profesyonel kadrosuyla hizmet vermekte ve sektörde büyümeye devam etmektedir.

Müşteri memnuniyetini önde tutan uzman kadrosu, geniş hizmet ağı ve gelişen teknolojiden yararlanma felsefesi ile sürekli kendini yenileyerek müşterilerine her zaman en iyi hizmeti sunmaktadır.

Düğün Ve Sünnet Organizasyonu

Hz. İbrahim ile başlayan bu dini görev hiç şüphesiz erkek çocuklarının hayatlarında en önemli hususlardan birisidir. Ve düğün merasimi ile de taçlandırılır sünnet. Bu vecibeyi dinimize en uygun bir şekilde islami çerçeveler içerisinde yapmak isteyen anne ve babaların aslına en çok telaşa kapıldığı, kararsız kaldığı bir organizasyondur.

Nihayetinde o gün bir defa gerçekleşecektir ve en iyi şekilde geçmesini temenni eder herkes.

https://www.facebook.com/tvhocasi/videos/1724398027856575/

 

 

        DİNİ DÜĞÜN ORGANİZASYONU          

Hayatınızın en önemli günü, belki de en önemli dakikaları için hazırlıklar yapıyorsunuz... Bir sürü telaş, koşuşturma, detaylar, stresli işler... Ve onca şey ardından misafirlerinize unutulmayacak bir gün yaşatmak istiyorsunuz... Bu unutulmayacak gün için misafirlerinize neler sunacağınıza dair en ufak bir fikriniz de yok!

Derken hemen internete girip arama motorlarına Dini Organizasyon veya buna yakın terimler yazıyorsunuz, karşınıza farklı farklı seçenekler, farklı farklı fiyatlar sunan onlarca site çıkıyor... Siz bu kafa karışıklığı içerisinde bir tanesini tercih ediyorsunuz... Gün geliyor, zaman çatıyor ve o çok önemsediğiniz gün maalesef hayallerinizin dışındaki bir hüsran tablosuyla sonuçlanıyor...

Aslında siz hatıralara kazınmasını istediğiniz bir gün hayal ederken, unutmak istediğiniz bir gün yaşıyorsunuz.

 

 

 

NE KADAR ACI DEĞİL Mİ? Ama şimdi rahatlayın.... Çünkü doğru adrestesiniz!

Çünkü biz işimizi çok iyi biliyoruz... O günü sizden daha çok önemsiyoruz...

 

 

  SEMAZENLİ DİNİ ORGANİZASYON          

Belki daha evvel gözlerinizle şahit olmamış olabilirsiniz lakin sahne sırası Semazenlere geldiğinde organizasyonunuzun ortamı anında atmosfer değiştiyor, misafirlerin neredeyse tamamı ayaklanıyor, cep telefonları ortaya çıkıyor kameralar kayıt yapmaya başlıyor ve herkes pür dikkat bu muhteşem sema gösterisini seyretmeye başlıyor.

Hatta ve hatta inanır mısınız organizasyonun tüm güzellikleri konuşuluyor olsa da en çok sema gösterilerinden bahsediliyor.

Sonrasında yakın zamanda organizasyonu olacak herkes bu muhteşem gösteriyi kendi organizasyonunda da seyretmek ve seyrettirmek istiyor. Mevlâna' dan bize miras kalan Sema Gösterileri için konusunda eğitimli, kıyafetleri özel ve renk seçeneğini sizin tercih edebileceğiniz ekibimizle hazır kıta bekliyoruz...

 

 

        DİNİ NİŞAN ORGANİZASYON          

Nişan Organizasyonu aslına bakacak olursak tam manasıyla "Evlilik Provasıdır" ve bu sebeple düğün merasimi kadar mühim bir gündür.

Bir çok çift, nişan organizasyonunu aileler arasında yapmayı planlıyor olsa da en az bu kadarı da bir salonda eş, dost, akrabalarını ağırlayabileceği ve onlara unutulmaz güzel bir organizasyon hazırlayacağı gün üzerine hayaller kurar.

Tüm Hizmetlerimiz   İslami Düğün Organizasyonları Anaokulu, Kreş Yıl Sonu Program Sunuculuğu     İslami Nişan Organizasyonları Organizasyon Şirketi     Dini Sünnet Organizasyonları Hac ve Umre Organizasyonları     Semâzenli Düğün Organizasyonları Sanatçı Menajerlik Hizmetleri     Belediye etkinliği   İslami Konser Organizasyonları     İftar Etkinliği Tasavvuf Müzik Ekibi     İslami Açılış Organizasyonları Ney Dinletisi & Meşk     Konser Etkinliği Fuar Organizasyonları     Ramazan Etkinliği Kongre Organizasyonları     Bayan İlahi Ekibi Seslendirme Hizmetleri     Ramazan Etkinlikleri Tekne Organizasyon     Kutlu Doğum Organizasyonu Tv Organizasyon       İlahi Konser   Rehber Dini Organizasyon    

Harita

Yorum Yap


Bu Firmaya Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorum Yapan Siz Olabilirsiniz. Yorum Yap