SEKTÖRLER

Yapı Sektörü / İnşaatGörüntülenme Sayısı 1055

Gül İstanbul Evleri

Firmaya Mesaj Gönder

Sosyal Medya'da Paylaş

Firma Hakkında

GÜL İSTANBUL EVLERİN' DE HAYAL ETTİĞİNİZ YAŞAM

Yaşamın bin bir tonu, ulaşımın birçok yolu...

 

Yeni yaşamınızda sadece manzara ve doğal güzellikler yok. Ulaşım olanaklarınızla da burada olmanın farkını hissedeceksiniz. Şile Otobanı yakınınızda ama dilerseniz birkaç dakikada E-5 Otoyolu’na bağlanabilirsiniz. Metro, Sabiha Gökçen Havalimanı ve Avm'ler sadece birkaç dakikalık mesafede. İstanbul’un neredeyse tüm ulaşım olanakları yakın çevrenizde.

 

 

Manzara zaten sizin, siz dairenizi seçin...

 

Bölgesinde şimdiden dikkatleri üzerine çeken Gül İstanbul Evlerin'de 22 Daire var. Farklı beklentileri karşılayacak şekilde; 1+1 ve 2+1 seçeneklerine sahipsiniz.

 

 

Çocuklarınız için Oyun alanı...

 

Çocuklarımız Her Zaman Önceliğimiz; Pelit İnşaat ve Yapı Grubu İnşaat deneyimi ve güvencesiyle hazırlanan Gül İstanbul Evlerin' de çocuklar da unutulmadı. Çocuk oyun alanları ile zenginleştirilen projede çocukların da kendilerine vakit ayırabilecekleri özel bir alanları olacak...

 

 

Yaşasın okulunuz!

 

İlk, orta, lise… Devlet ve özel o kadar çok okul var ki, buna en çok çocuklar sevinecek. Ayrıca 29 Mayıs Üniversitesi, Marmara Üniversitesi gibi Türkiye’nin önde gelen yükseköğrenim kurumlarının yakınında oluşu gençler için büyük avantaj.  

Firma Hizmet Tecrübesi

 

Türkiye’nin kalkınma dinamiklerine katkıda bulunmaya devam ediyoruz

 

1980 yılından bu yana, Türkiye'nin gelişimine ve büyümesine katkıda bulunmak adına inşaat sektöründe hep güven, gelişim ve başarının temsilcilerinden olduk. Önce kurulduğumuz bölgede daha sonra da büyüyerek tüm yurtta kalkınmanın dinamiklerine destek verdik. Çağı takip eden ülkemizin, dünya geleceğinde söz sahibi olması ve sahip olduğu eşsiz dev potansiyeli, ilham veren kültürel dokusuyla insanlığa yeni bir vizyon katkısı oluşturacak güce ulaşması için kendi işimizde hep yenilenen, ilerleyen bir organizasyon olmak için çalıştık.

 

Ülkenin her yanında 100'ye yakın projeyi hayata geçirdik. Birçok hayatın geleceğine katkıda bulunduk. Son derece nitelikli olan teknik kadrosu gün geçtikçe genişliyor. Güvenilir, devamlı gelişen, başarılara imza atan bir firma olarak Türkiye’nin kalkınma dinamiklerine katkıda bulunmaya devam ediyoruz. Bugün yine sektörümüze ivme kazandıran bir güç olmak adına sağlam, dinamik yapımızla çalışıyor, projeler üretip uyguluyoruz.

Harita

Yorum Yap


Bu Firmaya Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorum Yapan Siz Olabilirsiniz. Yorum Yap