SEKTÖRLER

Elektrik ve Elektronik Sanayi / Elektrik MalzemeleriGörüntülenme Sayısı 538

Gümüş Metal Alaşımları San. Ve Tic. Ltd. Şti

Firmaya Mesaj Gönder

Sosyal Medya'da Paylaş

Firma Hakkında

Gümüs Metal Alaşımları San. Tic. Ltd. Ce-Ta Flex Tescilli markamız ile 2005 yılından bu yana müşteri memnuniyetine ve kalite politikasına önem vermektedir.  Türkiye’de PVC İzoleli Flexible bara üretimine 2012 yılında başladık. Bu baralar ile ilgili gerekli test ve standart belgelerimizi hazırladık, CE Belgemizi aldık.  CE-TA FLEX tescilli markamiz ile siz degerli müsterilerimize hizmet etmeye devam ediyoruz. Şu an: – İzoleli esnek bakır bara; –  Örgülü esnek bakır bara; – Pres kaynaklı esnek yaprak bara; – Perçinli esnek baralar; – Su Soğutmalı ve Hava Soğutmalı esnek baralar üretimini yapmaktayız.

Firma - [ Gümüş Metal Alaşımları San. Ve Tic. Ltd. Şti ]

Gümüş Metal Alaşımları San. Ve Tic. Ltd. Şti , Elektrik ve Elektronik Sanayi / Elektrik Malzemeleri olarak hizmet vermektedir. ilinde ilçesinde olan Gümüş Metal Alaşımları San. Ve Tic. Ltd. Şti , Elektrik ve Elektronik Sanayi / Elektrik Malzemeleri dir. ilçesinde Elektrik ve Elektronik Sanayi / Elektrik Malzemeleri arandığında Gümüş Metal Alaşımları San. Ve Tic. Ltd. Şti , Elektrik ve Elektronik Sanayi / Elektrik Malzemeleri olarak hizmet vermektedir. da ilçesinde Elektrik ve Elektronik Sanayi / Elektrik Malzemeleri için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. Gümüş Metal Alaşımları San. Ve Tic. Ltd. Şti telefon numarası: 0(532) 282 5402 den de ulaşabilirsiniz. da Elektrik ve Elektronik Sanayi / Elektrik Malzemeleri için telefon numarası, web sitesi, mail adresi, fax numarası, yol tarifi ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.


Gümüş Metal Alaşımları San. Ve Tic. Ltd. Şti hakkında ki iletişim bilgilerine, Elektrik ve Elektronik Sanayi / Elektrik Malzemeleri hakkında ki bilgilere ve varsa Gümüş Metal Alaşımları San. Ve Tic. Ltd. Şti fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Gümüş Metal Alaşımları San. Ve Tic. Ltd. Şti konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.


En çok aranan Gümüş Metal Alaşımları San. Ve Tic. Ltd. Şti için tüm bilgilere buradan ulaşabileceğiniz gibi Gümüş Metal Alaşımları San. Ve Tic. Ltd. Şti için yol tarifi de alabilirsiniz. da Elektrik ve Elektronik Sanayi / Elektrik Malzemeleri arayanlar için Elektrik ve Elektronik Sanayi / Elektrik Malzemeleri nasıl giderim, Elektrik ve Elektronik Sanayi / Elektrik Malzemeleri nerede, Elektrik ve Elektronik Sanayi / Elektrik Malzemeleri yol tarifi gibi arama sonuçlarına sitemiz üzerinden yol tarifi alarak Gümüş Metal Alaşımları San. Ve Tic. Ltd. Şti firmasına yol tarifi alabilirsiniz.


Gümüş Metal Alaşımları San. Ve Tic. Ltd. Şti mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Gümüş Metal Alaşımları San. Ve Tic. Ltd. Şti iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Gümüş Metal Alaşımları San. Ve Tic. Ltd. Şti sosyal medya hesapları varsa da bulunan Elektrik ve Elektronik Sanayi / Elektrik Malzemeleri için Gümüş Metal Alaşımları San. Ve Tic. Ltd. Şti sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Gümüş Metal Alaşımları San. Ve Tic. Ltd. Şti sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.


Gümüş Metal Alaşımları San. Ve Tic. Ltd. Şti sosyal medya hesapları bulunmuyorsa Elektrik ve Elektronik Sanayi / Elektrik Malzemeleri hakkında bilgi almak için Gümüş Metal Alaşımları San. Ve Tic. Ltd. Şti telefon numarası üzerinden yada Gümüş Metal Alaşımları San. Ve Tic. Ltd. Şti adresinden Elektrik ve Elektronik Sanayi / Elektrik Malzemeleri konumuna giderekte bilgi alabilirsiniz.

Harita

Yorum Yap


Bu Firmaya Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorum Yapan Siz Olabilirsiniz. Yorum Yap