Türkiyenin en kapsamlı ve en büyük firma rehberine hoşgeldiniz.

Güney Sineması | Sinema salonu

Güney Sineması firması, İstanbul / Pendik ilçesinde ki Batı, 19 Mayıs Cad. Okmen İş Merkezi, 34893 adresindedir. İstanbul 'da Sinema salonu arayanlar için en iyi adrestesiniz. Telefon: 902163541388
Güney Sineması - Pendik İstanbul - Sinema Salonu
Kategoriler
Güney Sineması

[ Görüntülenme Sayısı 5 ]

Firma Adı:
Güney Sineması
Kategori:
Sinema salonu
Telefon:
902163541388
Web Site:
intersinema.com
Adres:
Batı, 19 Mayıs Cad. Okmen İş Merkezi, 34893 Pendik, İstanbul
İlçe / İL:
Pendik, İstanbul
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Linkedin'da Paylaş Pinterest'de Paylaş

Firma -> Güney Sineması

Güney Sineması , Sinema salonu olarak hizmet vermektedir. İstanbul ilinde Pendik ilçesinde olan Güney SinemasıSinema salonu arandığında Güney Sineması için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. Telefon numarası: 902163541388 den de ulaşabilirsiniz. ya da web sitesi intersinema.com, yol tarifi adres: Batı, 19 Mayıs Cad. Okmen İş Merkezi, 34893 Pendik, İstanbul ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

Güney Sineması hakkında ki iletişim bilgilerine, Sinema salonu hakkında ki bilgilere ve varsa Güney Sineması fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Güney Sineması konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

Güney Sineması mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Güney Sineması iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Güney Sineması sosyal medya hesapları varsa da bulunan Sinema salonu için Güney Sineması sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Güney Sineması sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

Konum

Yorum Yap

 
Kaynak: Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)