Hakkımızda

 
 
 

Hakkımızda

 
 

KURUMSAL FİRMA ADRESLERİ

 

 

Hedefimiz;

Oldukça geniş bir alanda hizmet vermekte olan kurumsalfirmaadresleri.com & firmarehberi.club  hizmet alan tüm üyelerimiz ile hizmet veren firmalar arasındaki iletişimi geliştirip,her  iki taraf içinde fırsatlar yaratarak bütüm üyelerimizi memnun etmeyi amaçlayan genç ve dinamik bir sitedir.

Hedefimiz, bir yandan ülkenin her kesiminden hizmet almak isteyen üyelerimizin, arayış ve beklentilerine daha hızlı ve kaliteli bir şekilde ulaşmasını sağlamak, diğer yandan da hizmet veren üyelerimizin teklif alanlarını genişletip, çalışma verimliliklerini arttırmaktır. 
 

Hizmetlerimiz

                                                   

Hizmet alan için;

Web sitemiz tüketici ve hizmet sektöründeki firmalar arası iletişimi geliştirerek, firmalar ve tüketiciler için fırsatlar yaratmaktadır. Tüketici ihtiyaç duyduğu hizmeti detaylı bilgiler eşliğinde belirtecek, buna karşılık hizmeti sunacak olan firmalarda tekliflerini göndereceklerdir. Böylelikle tüketicinin arayış ve beklentisi tamamen çözülmüş olacaktır. Öncesinde gerek duyduğu iş için servis sunacak firmaları arayan, hepsine uğrayıp teker teker görüşerek doğru firmayı bulmaya çalışan tüketici, artık sadece beklenen hizmeti verme talebinde bulunmuş firmaları, verili bilgileriyle beraber bir arada ve bütçesine en uygun fiyatla bulma güvencesine ulaşacaktır. Hizmet veren için;

Servis ve hizmet sunan şirketlerde sadece kurulu olduğu bölgeden ve kendi tanım sitesine gelen taleplerle sınırlı kalmamış olacaktır. Sunmuş olduğu hizmetten yararlanmak isteyenlerle ya da doğrudan tüketiciye gelen tekliflerle müşteri portföyü artacaktır. Sadece tüketiciye destek sağlamanın dışında, tüketiciye yönlendirilen firmalar üzerinde de iş sirkülasyonu sağlanmış olacaktır. Buna paralel olarak iş ve teklif alanları genişleyecek ve Türkiye'nin her yanında herkes için ulaşılabilir hale gelecek, kazançları artacak ve kurumsal olmaya doğru yol alacaklardır.

 

Nasıl Çalışıyor

                                                                       

İş Arama

kurumsalfirmaadresleri.com & firmarehberi.club ile kolayca işler için online arama ve popüler hale getirebilirsiniz. Kendi alanında veya belirli bir yükseklikte iş aramak için yeteneği ödün vermek zorunda. 


Teklifler ve yeni müşteriler Gönder

Size ilginç bir iş buldun, müşteri soru sormak ve bir teklif hesaplayabilirsiniz. İstemci bir teklif yapmaya karar verirse, size kurumsalfirmaadresleri.com & firmarehberi.club ile yeni bir müşteri kazandı. 


Alınan iyi değerlendirmeleri

Sözleşmenin yürütülmesi sonra, müşteri işinizi değerlendirebilir. Bu sizin özellik için iyi referanslar verecektir. Rakiplerinizden ayıran ve daha kolay yeni siparişler almak için.

 
 
  FİRMA REHBERİ
kurumsal firma adresleri, firma rehberi club, f,rma rehberi iletişim, firma adresleri iletişim
İletişim
Kurumsal Firma Adresleri & Firma Rehberi Club Olarak Türkiye Geneli Hizmet Vermekteyiz.
 

Tel: 0538 597 37 28

 

E-Mail: info@cevserimedya.com

  Kurumsal Firma Adresleri İletişim  
 
Kurumsal Firma Adresleri Yukarı Çık Çapası