SEKTÖRLER

Ziraat Sektörü / Ziraat SektörüGörüntülenme Sayısı 1207

Hasharat Böcek İlaçlama Firması

Firmaya Mesaj Gönder

Sosyal Medya'da Paylaş

Firma Hakkında

BİZ KİMİZ?

Sektöre 12 sene önce İstanbul'un Beşiktaş semtinde giren Hasharat Haşere Ve Kemirgen Kontrol Servisi her geçen gün büyüyüp güçlendi ve bu gün dâhil hala kendisini yenileyerek sektöre bir şeyler katmaya devam etmektedir.

Günümüzde gelişmekte olan teknolojinin ve sektöre olan gereksinimlerin farkında olan Hasharat Haşere Ve Kemirgen Kontrol Servisi temiz ve sağlıklı hizmetler sunmaktan gurur duymaktadır.

Böcek ilaçlama konusunda 12 senedir geniş bir ağ yakalayan Hasharat bu ağı genişletmek ve ilaçlama dendiğinde akla ilk gelen şirket olmak için yoğun ve özverili bir çalışma sürdürmektedir.

VİZYONUMUZ

Hasharat'ın sorumluluğu yarınların bu günden daha iyi olması için, İstanbul içinde hâkim olduğu her bölgede sağlık ve ilaçlama konusunda sürekli iyileştirme sağlamaktır. Bu şekilde özellikle çevreyi ve ilaçlama bölgelerini korumaya ilişkin toplantılar planlayarak insanlara fayda veren faaliyetler yoluyla Hasharat'ı gerçekten vazgeçilmez bir şirket haline getirmek vizyonumuzun temelini oluşturmaktadır.

MİSYONUMUZ

Misyonumuz ''%100 fayda gösteren performans'' formatında ilaçlama işine odaklanan Türkiye'nin en büyük böcek ilaçlama şirketi olmaktır. Bu konuda kendimize her gün yeni bir şeyler katıyor ve yaptığımız her işte dürüstlük, bütünlük ve adalet arıyoruz.

DEĞERLERİMİZ

Bütünlük ve etik davranış, herkese karşı tarafsızlık, tüm insanlara saygı, sosyal ve çevresel sorumluluk en temel değerlerimizdir. Bu değerler ilaçlama hizmetlerimizin odak noktasını teşkil eder.

Hasharat ailesi olarak insanlarla olan ilişkilerimizde adalet duygusunu elinden bırakmayan ve bu doğrultuda ilerlemeyi kendisine yol edinmiş bir aileyiz.

Hasharat olarak yüksek ahlaka ciddi derecede önem verir ve bu konuda kesinlikle hiç kimseye müsamaha göstermeyiz.

Hasharat ailesi olarak iyi günümüzde olduğu gibi kötü günlerimizde de birbirimize destek olur sırt sırta veririz.

Hasharat ailesi olarak başarının insanla mümkün olduğuna inanır, sürekli insana saygıyı ve insanı mutlu etmeyi amaçlarız.

İŞ İLKELERİMİZ

%100 müşteri odaklıyız, çalışkan ve kararlı bir şirketiz.

İnsanlara verdiğimiz sözü unutmaz ve bu konuda özenli ve üstün çaba sarf ederiz.

İnsanlarla istişare eder ve farklı fikir ve düşüncelere saygı gösteririz.

Hasharat ailesi olarak hem insanlara hem çevreye duyarlıyız, şirketimizi ve insanların değerlerini üstün tutmak için kendimizi sorumlu hissederiz.

DÜRÜSTLÜK

12 Sene önce sektöre ilk atıldığımız andan itibaren hem çalışanlara hem müşterilere karşı dürüstlük anlayışını ön planda tutan bir anlayış içindeyiz. Bu ahlak ve dürüstlüğümüzü uygulayarak müşterilerimizin gözünde farklı bir değer oluşturmayı ve böyle bir şirket olmayı sürdürmek inancındayız. http://hasharat.gen.tr

Firma Hizmet Tecrübesi

BÖCEK İLAÇLAMA

Böcek ilaçlama servisi olarak size sağlıklı, kaliteli ve ekonomik aynı zamanda da; uzun süre kalıcı ilaçlamayı garanti ediyoruz. Biz öncelikle sizin sağlığınıza önem veriyoruz. Böcek ilaçlama, haşere ilaçlama, kene ilaçlama, fare ilaçlama, pire ilaçlama hizmetlerimizde son teknolojik cihazları ve tamamı BAYER Mamülü olan; Dünya Sağlık Örgütü (WHO) , Sağlık Bakanlığı mevzuatlarına ve kalite standartlarına, uygun olarak kullanmaktayız. Kullanmış olduğumuz kimyasallar Dünya Sağlık Örgütü (WHO) ve Sağlık bakanlığı tarafından onaylanmış, tamamı sadece BAYER marka koku, leke ve iz bırakmayan ilaçlardır.

Hasharat ilaçlama, Böcek ilaçlama servisi, İstanbul ilaçlama, İstanbul böcek ilaçlama, Böcek ilaçlama, İstanbul haşere ilaçlama, Kene ilaçlama, böcek ilaçlama şirketleri, Haşere ilaçlama, böcek ilaçlama fiyatlari, Hamam böcegi ilaçlama, İstanbul iş yeri ilaçlama, Fare ilaçlama, İstanbul fare ilaçlama, İstanbul bahçe ilaçlama, ilaçlama servisi, Böcek ilaçlama firmaları, ilaçlama fiyatları, tahta kurusu ilaçlama, ilaçlama hizmetleri, apartman ilaçlama, işyeri ilaçlama, İstanbul kene ilaçlama, konut ilaçlama konularında; Hasharat Böcek İlaçlama Servisi olarak, her zaman sizin için sizinleyiz.http://hasharat.gen.tr

Harita

Yorum Yap


Bu Firmaya Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorum Yapan Siz Olabilirsiniz. Yorum Yap