image
HASTANE

Dokuz Eylül Üniversitesi Araştırma Uygulama Hastanesi

( Oy Sayısı: 0 )
Reklam
Eco Decor

Dokuz Eylül Üniversitesi Araştırma Uygulama Hastanesi

Dokuz Eylül Üniversitesi Araştırma Uygulama Hastanesi , HASTANE olarak hizmet vermektedir. İZMİR ilinde Balçova ilçesinde olan Dokuz Eylül Üniversitesi Araştırma Uygulama HastanesiHASTANE arandığında Dokuz Eylül Üniversitesi Araştırma Uygulama Hastanesi için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.  ya da  web sitesi https://hastane.deu.edu.tr, , Yol tarifi adres: İstiklal Mah. İnciraltı, Mithatpaşa Cd. no:56, 35330 Balçova, İZMİR ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

Dokuz Eylül Üniversitesi Araştırma Uygulama Hastanesi hakkında ki iletişim bilgilerine, HASTANE hakkında ki bilgilere ve varsa Dokuz Eylül Üniversitesi Araştırma Uygulama Hastanesi fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Dokuz Eylül Üniversitesi Araştırma Uygulama Hastanesi konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

Dokuz Eylül Üniversitesi Araştırma Uygulama Hastanesi mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Dokuz Eylül Üniversitesi Araştırma Uygulama Hastanesi iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Dokuz Eylül Üniversitesi Araştırma Uygulama Hastanesi sosyal medya hesapları varsa da bulunan HASTANE için Dokuz Eylül Üniversitesi Araştırma Uygulama Hastanesi sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Dokuz Eylül Üniversitesi Araştırma Uygulama Hastanesi sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

İnsanlara ne düşündüğünü söyle.

Bu işletmeyle ilgili deneyiminizi paylaşarak başkalarına yardımcı olun.

Yorum Yaz

Puan Ver


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumunuz Kaydedilmiştir. Yönetici Tarafından Onaylandıktan Sonra Yayınlanıcaktır.

    Kaynak:

    Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)

    Düzenleme Oluştur

    özel okul