image
Reklam
Duranlar Nakliyat

Karşıyaka Semt 1 Polikliniği

Karşıyaka Semt 1 Polikliniği , HASTANE olarak hizmet vermektedir. İZMİR ilinde Karşıyaka ilçesinde olan Karşıyaka Semt 1 PolikliniğiHASTANE arandığında Karşıyaka Semt 1 Polikliniği için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.  ya da  web sitesi https://cigliegitimh.saglik.gov.tr, , Yol tarifi adres: İstiklal Mah. Bahriye Üçok, Doç. Dr. Bahriye Üçok Blv. No:15/2, 35600 Karşıyaka, İZMİR ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

Karşıyaka Semt 1 Polikliniği hakkında ki iletişim bilgilerine, HASTANE hakkında ki bilgilere ve varsa Karşıyaka Semt 1 Polikliniği fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Karşıyaka Semt 1 Polikliniği konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

Karşıyaka Semt 1 Polikliniği mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Karşıyaka Semt 1 Polikliniği iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Karşıyaka Semt 1 Polikliniği sosyal medya hesapları varsa da bulunan HASTANE için Karşıyaka Semt 1 Polikliniği sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Karşıyaka Semt 1 Polikliniği sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

İnsanlara ne düşündüğünü söyle.

Bu işletmeyle ilgili deneyiminizi paylaşarak başkalarına yardımcı olun.

Yorum Yaz

Puan Ver


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumunuz Kaydedilmiştir. Yönetici Tarafından Onaylandıktan Sonra Yayınlanıcaktır.

    Kaynak:

    Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)

    Düzenleme Oluştur