SEKTÖRLER

Alışveriş Merkezleri / Alışveriş MağzalarıGörüntülenme Sayısı 1327

Hays Shop

 • Telefon
  02126379014
 • Fax
  02126379054
 • Mail
  bozkoparanoglu@gmail.com
 • Adres
  Keresteciler Sitesi Fatih Caddesi Uzun Sokak No:13 Merter / İstanbul / Türkiye
 • İlçe, İl
  Güngören , İstanbul
Firmaya Mesaj Gönder

Sosyal Medya'da Paylaş

Firma Hakkında

İstanbul Merkez Ofisinde genç ve eğitimli tasarımcılar; modayı gözeten, güncel, yenilikçi konseptlerle en güzel ve özgün modellere hayat veriyor. Sektörümüzün gündemini ve fuarları yakından takip ediyoruz. Yoğun ve incelikli süreçler sonunda, ruhuna ve kalitesine güvendiğimiz koleksiyonlara imza atıyor, yaratıcılığı yansıtan ürün konseptlerimizi, her beklentiye cevap vermek için alt konseptlerle zenginleştiriyoruz. Böylece iç giyim,bayan sabahlık takımı,bayan pijama takımı,erkek pijama takımı, uyku giyimi ve ev giyimlerine kadar farklı ürün grupları içerisinde, herkese konfor, şıklık ve estetik sunuyoruz.

 

Biz %100 memnun müşteri istiyoruz.

 

 İhtiyaçlarınızı daha iyi karşılayabilmek için Müşteri Memnuniyetini sürekli ölçmektedir. İlkemiz "Bugün ne kadar iyi olduğumuz önemli değil, her gün bir önceki günden daha iyi olmalıyız"dır. Müşteri Memnuniyeti birinci önceliktedir. Ürünlerimizden % 100 memnun kalmanız için çalışıyoruz. Bize herhangi bir öneri veya memnuniyetsizliğinizi bildirmek istediğiniz takdirde müşteri hizmetleri adresine e-posta atmanızı rica ederiz. Konu ile ilgili size bir çözüm önerisi sunacak olan yetkili en kısa zaman içinde sizinle irtibata geçecektir....

Firma Hizmet Tecrübesi

Haysshop firması olarak İstanbul Merkez Ofisinde genç ve eğitimli tasarımcılar; modayı gözeten, güncel, yenilikçi konseptlerle en güzel ve özgün modellere hayat veriyor. Sektörümüzün gündemini ve fuarları yakından takip ediyoruz. Yoğun ve incelikli süreçler sonunda, ruhuna ve kalitesine güvendiğimiz koleksiyonlara imza atıyor, yaratıcılığı yansıtan ürün konseptlerimizi, her beklentiye cevap vermek için alt konseptlerle zenginleştiriyoruz.

Harita

Yorum Yap


Bu Firmaya Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorum Yapan Siz Olabilirsiniz. Yorum Yap