SEKTÖRLER

Yapı Sektörü / İnşaatGörüntülenme Sayısı 152

Horasan Kardeşler İzolasyon

Firmaya Mesaj Gönder

Sosyal Medya'da Paylaş

Firma Hakkında

Horasan Kardeşler İzolasyon, kaliteli hizmet ilkesi ile kurulmuştur. Firmamız ısı yalıtımı uygulamalarında dünyanın da kabul ettiği en iyi yalıtım ürünleri arasında olan «PoliüretanKöpüğü» tercih etmektedir. Yurt dışından ithal edilen poliüretan köpük hammaddeler, ile ek yeri olmayan yekpare uygulanan ve günde 1000 m² ye ulaşan uygulama hızına sahip mobil araçlarımızla Sprey Poliüretan Köpük uygulamalarını en kaliteli şekilde servisinize sunmaktayız.

Misyonumuz Yalıtım sektöründe, uluslararası kalite standartlarına uygun olarak Ar-Ge araştırmaları ile geliştirdiği ürünleriyle ülke ve dünya ekonomisine katkıda bulunan, çevreye duyarlı, çalışanlarının sağlık ve iş güvenliğini eğitimlerle ön planda tutan, içinde bulunduğu sektöre değer katıp yön veren öncü bir firma olmaktır.

Vizyonumuz Uluslararası pazarda, koşulsuz müşteri memnuniyetini amaç edinerek, uluslararası standartlarda ve kalitede üretim yapan, hizmet veren, yalıtım sektörünün öncü ve güçlü firması olmaktır.

Kalite Politikamız • Yenilikçi olmak; müşteri beklentilerini her zaman ekonomik ve çevreye duyarlı ürünlerle karşılamak… • Eğitimli ve ekip çalışmalarına yatkın uzman personelle uygulama konusunda müşteri odaklı hizmet vermek… • Müşteri taleplerini değerlendirerek yeni ürünler geliştirirken kaliteden ödün vermemeyi taahhüt etmek… Horasan Kardeşler İzolasyon ailesi tüm teknik ekibiyle Siz Değerli Müşterilerimize; daha sağlıklı, daha yaşanabilir ve daha güvenli mekânlar yaratabilmek amacıyla hizmetlerine başlamıştır.

Firma Hizmet Tecrübesi

Sprey Poliüretan Köpük (SPK) Nedir?

Isı Yalıtımı ve Sprey Poliüretan Köpük Firmamız ısı yalıtımı uygulamalarında dünyanın da kabul ettiği en iyi yalıtım ürünleri arasında olan «Poliüretan Köpüğü» tercih etmektedir. Yurt dışından ithal edilen poliüretan köpük hammaddeler, ile ek yeri olmayan yekpare uygulanan ve günde 1000 m² ye ulaşan uygulama hızına sahip mobil araçlarımızla Sprey Poliüretan Köpük uygulamalarını en kaliteli şekilde servisinize sunmaktayız.

Niçin Poliüretan ? ● Türkiyede kullanılan ısı yalıtım ürünleri arasında ısı iletkenlik katsayısı en düşük malzeme Poliüretan Köpüktür. (11=0.022 W/KA). ● Poliüretan köpük %90-95 kapalı yapısına sahiptir. Sahip olduğu bu yapıdan dolayı iyi bir ısı yalıtım malzemesidir. ● Isı yalıtımında rakipsiz bir üründür.Binalardaki enerji kayıplarının bacalarda %32,çatılada %20 civarı olduğu düşünülürse Sprey Poliüretan Köpük ile yapılacak yalıtım enerji kaybınızı en aza indirerek, sadece kışın değil yaz aylarında da istenilen yalıtımı en iyi şekilde sağlayacaktır. ● Su yalıtımında bariyer görevi görür.Bu nedenle su sızdırmazlık bandı kullanımına gerek kalmaz. ● Nem ve rutubetin oluşumunu engeller. Her türlü ısı ve su kaçağını önler, ısı köprüsü oluşturmaz. ● 35 ve +90 C°lere kadar dayanıklıdır. Hiçbir şekilde eğilme, bükülme, genleşme, çekme olmaz, istenilen yoğunlukta ve kalınlıkta uygulanabilir. Bakteri ve haşere barındırmaz, çürümez, koku yapmaz, hijyeniktir. Kimyasallara karşı dayanıklıdır.

Poliüretan Nasil Uygulanır?

Isı Yalıtımı ve Sprey Poliüretan Köpük

  • KEŞİF Uygulama öncesi yalıtım yapılacak proje alanı mutlaka tecrübeli ekibimiz tarafından titizlikle ziyaret edilir. Keşif çalışması ücretsizdir. Firmamızın müşterilerine daha iyi hizmet vermek adına yaptığı bir ön çalışmadır. Yalıtımla yapılmak istenenin ne olduğu ve hangi amaç için yapılacağı çok önemlidir. Uygulanacak yüzey tipi iyi tespit edilmelidir.
  • HAZIRLIK Uygulama yapılacak yüzey mutlaka kuru olmalıdır. Nemli ya da islak yüzeylere kesinlikle uygulama yapılmaz. Yüzeyin tozlu, kirli yada yağlı olması durumunda uygulama öncesi mutlaka temizlenmelidir. Çevre şartları dikkate alınarak, eğer dış cephede yalıtım yapılıyorsa, iskelede branda kullanmak, iç mekanda çalışma yapılacaksa cam, çerçeve vb. yüzeyler maskelenmelidir. Düşük ya da çok yüksek ortam sıcaklıklarında uygulama yapılmamalıdır.
  • UYGULAMA Sprey Poliüretan Köpük uygulamaları deneyimli uygulama ekibimiz tarafından yüksek basınçlı poliüretan püskürtme makineleriyle yapılır. Makinelerimiz tam teşekküllü gezici mobil araçlarımızla taşınmaktadır. Makinelerimizin, uygulama yüzey tipi de dikkate alınarak belirli sıcaklık ve basınç ayarları yapılır. Gerekli ayarlamalar yapıldıktan sonra, ortalama kalınlığa göre malzeme püskürtme işlemi başlar.

ETİKETLER: İzolasyon, Sprey Poliüretan, Sprey Poliüretan Köpük (SPK) Nedir?

Firma Referanslar

Aras İnşaat
Yüksel İnşaat
Cengiz İnşaat
Asi Kunefe
Dmc Grup
Bars Mühendislik
Cevher İnşaat
Kutlu İnşaat

Harita

Yorum Yap


Bu Firmaya Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorum Yapan Siz Olabilirsiniz. Yorum Yap