SEKTÖRLER

Diğer / DiğerGörüntülenme Sayısı 576

Horlamatedavisi.org

Firmaya Mesaj Gönder

Sosyal Medya'da Paylaş

Firma Hakkında

Horlama özellikle eşler arasında ciddi bir sosyal problem olarak kabul edilebilir. Bunun yanında horlayan kişinin de uyku ve dolayısı ile yaşam kalitesini düşürmektedir. Bunların yanında horlamanın çok  ciddi sonuçları olabilen uyku apnesinin en önemli belirtisi olduğu da unutulmamalıdır.

Horlamanın Tedavisi yapılırken öncelikle sorunun kaynağı iyi bir şekilde değerlendirilmelidir. Ancak bu şekilde doğru bir tedavi yöntemi izlenebilir.

Firma Hizmet Tecrübesi

1984 yılında doğan Eser Çapan diş hekimliği eğitimine 2002 yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde başlamış ve 2007 yılında mezun olmuştur. 2008 yılında aynı üniversitenin Ortodonti Anabilim Dalı’nda doktora eğitimine başlamış ve “Primer Horlaması ya da Obstrüktif Uyku Apnesi Bulunan Çocuklarda Monoblok Apareyinin Etkinliğinin İncelenmesi: Polisomnografik ve Sefalometrik Analiz” başlıklı tezini 2014’te tamamlayarak ortodonti uzmanı ünvanını almıştır. VivaDent Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği’nin kurucu ortaklarından olan Eser Çapan evli ve iki çocuk babasıdır

Firma - [ Horlamatedavisi.org ]

Horlamatedavisi.org , Diğer / Diğer olarak hizmet vermektedir. ilinde ilçesinde olan Horlamatedavisi.org , Diğer / Diğer dir. ilçesinde Diğer / Diğer arandığında Horlamatedavisi.org , Diğer / Diğer olarak hizmet vermektedir. da ilçesinde Diğer / Diğer için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. Horlamatedavisi.org telefon numarası: den de ulaşabilirsiniz. da Diğer / Diğer için telefon numarası, web sitesi, mail adresi, fax numarası, yol tarifi ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.


Horlamatedavisi.org hakkında ki iletişim bilgilerine, Diğer / Diğer hakkında ki bilgilere ve varsa Horlamatedavisi.org fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Horlamatedavisi.org konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.


En çok aranan Horlamatedavisi.org için tüm bilgilere buradan ulaşabileceğiniz gibi Horlamatedavisi.org için yol tarifi de alabilirsiniz. da Diğer / Diğer arayanlar için Diğer / Diğer nasıl giderim, Diğer / Diğer nerede, Diğer / Diğer yol tarifi gibi arama sonuçlarına sitemiz üzerinden yol tarifi alarak Horlamatedavisi.org firmasına yol tarifi alabilirsiniz.


Horlamatedavisi.org mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Horlamatedavisi.org iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Horlamatedavisi.org sosyal medya hesapları varsa da bulunan Diğer / Diğer için Horlamatedavisi.org sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Horlamatedavisi.org sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.


Horlamatedavisi.org sosyal medya hesapları bulunmuyorsa Diğer / Diğer hakkında bilgi almak için Horlamatedavisi.org telefon numarası üzerinden yada Horlamatedavisi.org adresinden Diğer / Diğer konumuna giderekte bilgi alabilirsiniz.

Harita

Yorum Yap


Bu Firmaya Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorum Yapan Siz Olabilirsiniz. Yorum Yap