SEKTÖRLER

Ulaşım ve Taşımacılık / Kargo ve KuryeGörüntülenme Sayısı 1137

Http://www.acilexpresskurye.com/

Firmaya Mesaj Gönder

Sosyal Medya'da Paylaş

Firma Hakkında

Acilexpresskurye ile İstanbul içinde acil gitmesi gereken gönderilerinizi, sizin yerinize istediğiniz kişi yada kuruma, istediğiniz sürelerde teslim etmekteyiz.Moto kurye hizmetimizin teslimat süresini, müşterilerimizin gönderilerinin aciliyet durumuna göre belirlemekteyiz.Acil moto kurye ihtiyacınızda, gönderinizin en geç ne zaman teslim edilebileceğini bize bildirmeniz durumunda, kesinlikle bize verebileceğiniz süreyi aşmamaktayız.Acil kurye gönderiminizin sonunda, kime teslim edildiğine dair bilgiyi, bize vereceğiniz mail adresine veya cep telefonunuza kısa bir bilgi şeklinde sunmaktayız.24 saat acil moto kurye ihtiyacınızda 0216 429 3954 numaralı telefonumuz arayıp, bizden moto kurye isteyebilirsiniz.

Firma Hizmet Tecrübesi

ACİL MOTO KURYE İHTİYACINIZ MI VAR?

HEMEN BİZİ ARAYINIZ EN KISA ZAMANDA TESLİMATINIZ YAPILSIN.

Anadolu Yakası:0216 429 39 54

Sipariş vermek için direkt hat:0541 516 66 82 (operasyon) arayabilirsiniz.

Gönderiniz hazır olduğu zaman Çağrı Merkezimizi arayarak kurye çağırısında bulunmanız yeterli. Bulunduğunuz semte göre en yakın kuryemiz size yönlendirilir, hızlı ve güvenilir bir şekilde belirtilen adrese gönderinizi ulaştırılır.

NORMAL KURYE Şehir içerisinde herhangi bir gönderi, göndericisinden teslim alınıp, gönderi üzerinde belirtilen adrese yine aynı gün içerisinde teslim edilir.

Acilexpresskurye

çiçekçi İstanbul içi ve çevre vilayetlere çok acil evrak ve paketlerinizi en kısa zamanda 30 dk ile 90 dk arasında teslimatı yapılır. VİP motorlu kurye servisimizle sadece size özel motorize ekipler hizmet verir. 2 Hizmetlerimiz ARABALI KURYE

Acilexpresskurye

Motorsiklet ile taşınması mümkün olmayan büyük ve ağır paketler için hızlı teslimat

yapan araçlarımızla istediğiniz adrese teslim edilir.siz hem zaman dan hemde eleman tutmanıza gerek kalmadan işleriniz tıkır tıkır işler.

Firmamız kurye sektörüne yıllarını vermiş ve bu işe motorlu kuryelik yaparak başlayan sektörün her noktasında çalışmış deneyimli elemanları kadrosunda barındırmaya özen gösteren İstanbul’un lider kurye firmalarından biri olmayı hedeflemiştir.

Acilexpresskurye

Harita

Yorum Yap


Bu Firmaya Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorum Yapan Siz Olabilirsiniz. Yorum Yap