Türkiyenin en kapsamlı ve en büyük firma rehberine hoşgeldiniz.

İeü Medical Park Hastanesi | Tam Teşekküllü Hastane

İeü Medical Park Hastanesi firması, İzmir / Karşıyaka ilçesinde ki İmbatlı, Yeni Girne Bulvarı, 1825. Sk. No:12, 35575 adresindedir. İzmir 'da Tam Teşekküllü Hastane arayanlar için en iyi adrestesiniz. Telefon: 902323995050
İeü Medical Park Hastanesi - Karşıyaka İzmir - Tam Teşekküllü Hastane
Kategoriler
İEÜ Medical Park Hastanesi

[ Görüntülenme Sayısı 5 ]

Firma Adı:
İeü Medical Park Hastanesi
Telefon:
902323995050
Adres:
İmbatlı, Yeni Girne Bulvarı, 1825. Sk. No:12, 35575 Karşıyaka, İzmir
İlçe / İL:
Karşıyaka, İzmir
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Linkedin'da Paylaş Pinterest'de Paylaş

Firma -> İeü Medical Park Hastanesi

İeü Medical Park Hastanesi , Tam Teşekküllü Hastane olarak hizmet vermektedir. İzmir ilinde Karşıyaka ilçesinde olan İeü Medical Park HastanesiTam Teşekküllü Hastane arandığında İeü Medical Park Hastanesi için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. Telefon numarası: 902323995050 den de ulaşabilirsiniz. ya da web sitesi medicalparkizmir.com, yol tarifi adres: İmbatlı, Yeni Girne Bulvarı, 1825. Sk. No:12, 35575 Karşıyaka, İzmir ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

İeü Medical Park Hastanesi hakkında ki iletişim bilgilerine, Tam Teşekküllü Hastane hakkında ki bilgilere ve varsa İeü Medical Park Hastanesi fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. İeü Medical Park Hastanesi konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

İeü Medical Park Hastanesi mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? İeü Medical Park Hastanesi iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. İeü Medical Park Hastanesi sosyal medya hesapları varsa da bulunan Tam Teşekküllü Hastane için İeü Medical Park Hastanesi sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları İeü Medical Park Hastanesi sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

Konum

Yorum Yap

 
Kaynak: Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)