image
Reklam
Yer Moda

Ödemiş Devlet Hastanesi Acil

Ödemiş Devlet Hastanesi Acil , İLK YARDIM İSTASYONU olarak hizmet vermektedir. İZMİR ilinde Ödemiş ilçesinde olan Ödemiş Devlet Hastanesi AcilİLK YARDIM İSTASYONU arandığında Ödemiş Devlet Hastanesi Acil için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.  ya da  web sitesi https://odemisdh.saglik.gov.tr, , Yol tarifi adres: İstiklal Mah. Anafartalar, 35767 Ödemiş, İZMİR ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

Ödemiş Devlet Hastanesi Acil hakkında ki iletişim bilgilerine, İLK YARDIM İSTASYONU hakkında ki bilgilere ve varsa Ödemiş Devlet Hastanesi Acil fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Ödemiş Devlet Hastanesi Acil konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

Ödemiş Devlet Hastanesi Acil mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Ödemiş Devlet Hastanesi Acil iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Ödemiş Devlet Hastanesi Acil sosyal medya hesapları varsa da bulunan İLK YARDIM İSTASYONU için Ödemiş Devlet Hastanesi Acil sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Ödemiş Devlet Hastanesi Acil sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

İnsanlara ne düşündüğünü söyle.

Bu işletmeyle ilgili deneyiminizi paylaşarak başkalarına yardımcı olun.

Yorum Yaz

Puan Ver


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumunuz Kaydedilmiştir. Yönetici Tarafından Onaylandıktan Sonra Yayınlanıcaktır.

    Kaynak:

    Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)

    Düzenleme Oluştur

    özel okul