SEKTÖRLER

Elektrik ve Elektronik Sanayi / Elektrik-Elektronik FirmaGörüntülenme Sayısı 1345

İmas Klima

Firmaya Mesaj Gönder

Sosyal Medya'da Paylaş

Firma Hakkında

Hakkımızda:

1967 yılında kurulan ve uzun yıllardır ısıtma, soğutma ve havalandırma sektöründe faaliyet gösteren İMAS A.Ş. bugün imalat ve ticaret faaliyetlerine İzmir Pancar Organize Sanayi bölgesinde bulunan 16.000 m2’lik alanda devam etmektedir.

Split-Çatı tipi klima cihazları, radyal-aksiyal fanlı açık/kapalı tip su soğutma kulesi, Fan Coil üniteleri, hava ve su soğutmalı monoblok/split/vinç/dik tip klima cihazları, klima santralleri, özel tip klima sistemleri, hassas kontrollü klima cihazları, chiller grupları, ısıtma apareyleri ve hücre imalatlarını yapmaktadır.

Nicotra Gebhardt fanlar, Blue Box soğutma grupları, Arosio, Sporlan soğutucu akışkan kontrol elemanları, Copeland kompresörleri, chiller ve kompresör yedek parça ithalatını ve yurt genelinde satış – pazarlama faaliyetlerine devam etmektedir ve Eurovent Belgeli İMAS markalıfan coil ünitelerinin İtalya’da üretimini sağlayarak Türkiye’de satış – pazarlama faaliyetlerine devam etmektedir.

Bunların yanı sıra, beton santrallerinin istenilen ısı ve debide soğuk su verebilen chiller sistemleri imalat kalemlerine eklenmiştir.  Özellik ile plastik sektöründe, proses soğutması konusunda uzmanlaşmış, müşteri ihtiyacına ve yerine göre özel dizaynlar yaparak chiller grupları, özel tip klima / soğutma / ısıtma cihazları imalatları konusunda başarılı olmuştur ve plastik/pvc fabrikaları, kimya-demir çelik, gıda sektörlerine girmeyi başarmıştır.

İMAS A.Ş. TS-EN ISO 9001 Kalite Yönetim Sisteminin gerekliliklerini yerine getirmekte olup OHSAS 18001 İş Sağlığı Ve Güvenliği Yönetim Sisteminin entegrasyonunu sağlamıştır. Tüm imalat kalemlerinin CE ve diğer kalite belgeleri mevcuttur.

Türkiye genelinde 24 servis firması ile anlaşma sağlanarak yetkili servis ağını kurmuş ve ürünlerini İMAS güvencesi altına almıştır.

Bugün İMAS Türkiye’de faaliyet alanında tanınan bir kuruluştur. Üçüncü nesil Muşkara’lar İMAS’ta aktif olarak çalışmaya başlamışlardır. Firma yarı profosyonel bir şekilde idare edilmektedir. (Türkiye’de klima ve chiller konularında yerli ve yabancı tüm kuruluşlar arasında ilk 10 içinde yer almaktadır.)

Dördüncü nesil için hazırlık çalışmaları yapılmaktadır. Finansal açıdan kuvvetli, yeniliklere açık bir firma olarak yolunda devam etmektedir. İmalatını arttırarak yabancı firmalar ile ortaklık yapmayı hedeflemektedir.

Web  Sitelerimiz

imasklima.com.tr

fan-coil.com

endustriyelklima.com

sogutmakulesi.co

sogutmagrubu.net

sicakhavaapareyi.com

nicotrafan.net

Firma Hizmet Tecrübesi

İmas A.Ş. fan coil üniteleri, soğutma kulesi, ısıtma apareyleri, nicotra-gebhardt fanlar, blue box soğutma grupları başta olmak üzere soğutma ve havalandırma ürünlerinin imalat ve satışını yapmaktadır.

Firma Referanslar

İmas A.Ş. fan coil üniteleri
soğutma kulesi
ısıtma apareyleri
nicotra-gebhardt fanlar
blue box soğutma grupları başta olmak üzere soğutma ve havalandırma ürünlerinin imalat ve satışını yapmaktadır.

Harita

Yorum Yap


Bu Firmaya Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorum Yapan Siz Olabilirsiniz. Yorum Yap