Türkiyenin en kapsamlı ve en büyük firma rehberine hoşgeldiniz.

Ing Cinecity Etiler | Sinema salonu

Ing Cinecity Etiler firması, İstanbul / Beşiktaş ilçesinde ki Akat, Kaktüs Sk. No:3, 34337 adresindedir. İstanbul 'da Sinema salonu arayanlar için en iyi adrestesiniz. Telefon: 902123521666
Ing Cinecity Etiler - Beşiktaş İstanbul - Sinema Salonu
Kategoriler
ING Cinecity Etiler

[ Görüntülenme Sayısı 4 ]

Firma Adı:
Ing Cinecity Etiler
Kategori:
Sinema salonu
Telefon:
902123521666
Web Site:
cinecity.com.tr
Adres:
Akat, Kaktüs Sk. No:3, 34337 Beşiktaş, İstanbul
İlçe / İL:
Beşiktaş, İstanbul
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Linkedin'da Paylaş Pinterest'de Paylaş

Firma -> Ing Cinecity Etiler

Ing Cinecity Etiler , Sinema salonu olarak hizmet vermektedir. İstanbul ilinde Beşiktaş ilçesinde olan Ing Cinecity EtilerSinema salonu arandığında Ing Cinecity Etiler için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. Telefon numarası: 902123521666 den de ulaşabilirsiniz. ya da web sitesi cinecity.com.tr, yol tarifi adres: Akat, Kaktüs Sk. No:3, 34337 Beşiktaş, İstanbul ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

Ing Cinecity Etiler hakkında ki iletişim bilgilerine, Sinema salonu hakkında ki bilgilere ve varsa Ing Cinecity Etiler fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Ing Cinecity Etiler konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

Ing Cinecity Etiler mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Ing Cinecity Etiler iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Ing Cinecity Etiler sosyal medya hesapları varsa da bulunan Sinema salonu için Ing Cinecity Etiler sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Ing Cinecity Etiler sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

Konum

Yorum Yap

 
Kaynak: Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)