image
Reklam
Yer Moda

Ortes

Ortes , İNŞAAT EKİPMANI TEDARİKÇİSİ olarak hizmet vermektedir. TRABZON ilinde Ortahisar ilçesinde olan OrtesİNŞAAT EKİPMANI TEDARİKÇİSİ arandığında Ortes için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.  ya da  web sitesi https://ortestesisat.com, , Yol tarifi adres: İstiklal Mah. Toklu, No:254, Yavuz Selim Blv., 61040 Ortahisar, TRABZON ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

Ortes hakkında ki iletişim bilgilerine, İNŞAAT EKİPMANI TEDARİKÇİSİ hakkında ki bilgilere ve varsa Ortes fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Ortes konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

Ortes mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Ortes iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Ortes sosyal medya hesapları varsa da bulunan İNŞAAT EKİPMANI TEDARİKÇİSİ için Ortes sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Ortes sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

İnsanlara ne düşündüğünü söyle.

Bu işletmeyle ilgili deneyiminizi paylaşarak başkalarına yardımcı olun.

Yorum Yaz

Puan Ver


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumunuz Kaydedilmiştir. Yönetici Tarafından Onaylandıktan Sonra Yayınlanıcaktır.

    Kaynak:

    Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)

    Düzenleme Oluştur