image
İNŞAAT FİRMASI

Eco Decor Yapı Dizayn Sanayi Ve Ticaret İhracat İthalat Limited Şirketi

( Oy Sayısı: 1 )
Reklam
Duranlar Nakliyat

Eco Decor Yapı Dizayn Sanayi Ve Ticaret İhracat İthalat Limited Şirketi

2014 yılında AKSU MANTOLAMA adıyla başlayan yolculuğumuz, o dönemlerde Türkiye pazarına en kaliteli ve geniş ürün yelpazesi ile hizmet vermeyi amaç edinmiştir. Birkaç başarılı yıldan sonra, yalıtım ve dekorasyon konusundaki bilgi birikimimizi dünyanın geri kalanıyla paylaşmaya karar verdik. ECO DEC böyle yarattı. O zamandan beri tek amacımız, çevreye duyarlı ve kişiye özel çözümler sunarken estetik binalar yaratmaktır. Tasarımlarımız, artık sade binalara ve enerji atıklarına karşı durmayan insanlardan ilham alıyor. ECO DEC’in ana sloganı, insanların ihtiyaçlarını karşılamak için özgün tasarımlar sunmaktır. Dış ve İç tasarım açısından en yüksek kalite ve hassasiyetten fazlasını sunabiliriz. Sadece ürün sunmakla kalmıyor, profesyonel hizmet ve kaliteli sürdürülebilir çözümler sunuyoruz. Binalarınızı hayal ettiğiniz gibi tasarlayıp, isteğinize göre yalıtım-dekorasyon malzemeleri üretebiliriz. 21. yüzyılın çocuklarıyız ve zamanın değerli olduğunu biliyoruz, bu nedenle gelen malzemelerin montajında ​​zaman kaybetmeden kolay kurulum avantajı sağlayan simülasyon videolarımız ile kendi evinizi kolayca dekore etme imkânı sunuyoruz. Butik çalışmalarımızla dünyada farklı bir imza yaratmayı hedefledik. Aynı zamanda ürünlerimizin sağladığı enerji tasarrufu sayesinde görsel estetiğin yanı sıra bütçe tasarrufu avantajı da sağlayacağız.


Galeri


Ürünler

image
2022-05-04 11:42:00

Köşe Oluklu 15 Cm

Fiyat: 40 ₺

image
2022-05-04 11:41:26

Boru Kaplama Söve

Fiyat: 60 ₺

image
2022-05-04 11:40:55

Pencere Taç Söve İçe Bombe

Fiyat: 25 ₺

image
2022-05-04 11:40:25

Pencere Taç Söve

Fiyat: 25 ₺

image
2022-05-04 11:39:41

Söve 15x3

Fiyat: 18 ₺

image
2022-05-04 11:39:15

Söve 2 Oluk

Fiyat: 15 ₺

Eco Decor Yapı Dizayn Sanayi Ve Ticaret İhracat İthalat Limited Şirketi , İNŞAAT FİRMASI olarak hizmet vermektedir. BALIKESİR ilinde Burhaniye ilçesinde olan Eco Decor Yapı Dizayn Sanayi Ve Ticaret İhracat İthalat Limited ŞirketiİNŞAAT FİRMASI arandığında Eco Decor Yapı Dizayn Sanayi Ve Ticaret İhracat İthalat Limited Şirketi için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.  Telefon numarası: 05350185134 den de ulaşabilirsiniz. ya da  web sitesi https://www.ecodecor.com.tr, mail kamil.aksu@ecodecor.com.tr adresi, , Yol tarifi adres: İstiklal Mah. ECO DECOR YAPI DİZAYN SANAYİ VE TİCARET İHRACAT, İTHALAT LİMİTED ŞİRKETİ Burhaniye, BALIKESİR ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

Eco Decor Yapı Dizayn Sanayi Ve Ticaret İhracat İthalat Limited Şirketi hakkında ki iletişim bilgilerine, İNŞAAT FİRMASI hakkında ki bilgilere ve varsa Eco Decor Yapı Dizayn Sanayi Ve Ticaret İhracat İthalat Limited Şirketi fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Eco Decor Yapı Dizayn Sanayi Ve Ticaret İhracat İthalat Limited Şirketi konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

Eco Decor Yapı Dizayn Sanayi Ve Ticaret İhracat İthalat Limited Şirketi mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Eco Decor Yapı Dizayn Sanayi Ve Ticaret İhracat İthalat Limited Şirketi iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Eco Decor Yapı Dizayn Sanayi Ve Ticaret İhracat İthalat Limited Şirketi sosyal medya hesapları varsa da bulunan İNŞAAT FİRMASI için Eco Decor Yapı Dizayn Sanayi Ve Ticaret İhracat İthalat Limited Şirketi sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Eco Decor Yapı Dizayn Sanayi Ve Ticaret İhracat İthalat Limited Şirketi sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

Hizmetlerimiz

mantolama,söve,yalıbaskı,katsilmesi,karbonlu eps,yalıtım,dekorasyon,boya

Referanslar

İSTANBUL İNŞAAT https://www.istanbulmcinsaat.com.tr/

İletişim Bilgileri

İnsanlara ne düşündüğünü söyle.

Bu işletmeyle ilgili deneyiminizi paylaşarak başkalarına yardımcı olun.

Yorum Yaz

Puan Ver


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumunuz Kaydedilmiştir. Yönetici Tarafından Onaylandıktan Sonra Yayınlanıcaktır.

  • yusuf güçlü

    gayet başarılı ekip ve ürün kalitesi memnun kaldığımız bir firma tavsiye ediyoruz beş yıldızı tamamen hak eden bir işletme

özel okul