Kozan Oğlu İnşaat Hakkında

Mutlu bir şekilde yaşamanız için temelleri şimdiden atıyoruz !

Mütahitlik , inşaat ve yapı deyince zirvede biz varız !

Kozanoğlu İnşaat, kurulduğu günden bu yana hizmet verdiği inşaat sektöründe güvenilir yapısı, çözüm odaklı iş anlayışı, uzman kadrosu ve çizgisinden ödün vermeyen tarzı ile fark yaratmış ve bu farkı günden güne daha da belirgin hale getirerek prestijli bir yer almıştır. 2003’ten bu yana edindiği deneyimler ile sektörün zirvesine yerleşmeye doğru emin adımlarla ilerleyen Kozanoğlu İnşaat ve müşterilerine verdiği %100 memnuniyet garantisi ile güvenilir bir inşaat firması olmuştur. Hayata geçirdiği projelerde çalışanlarının iş güvenliğini sağlamak, projenin zamanında ve eksiksiz bir biçimde bitirmek ve müşterilerine sağlam, güvenilir, ferah yaşam alanları yaratmak birincil görevlerindendir.

Hedeflerimiz sürekli büyüyor!

Kozanoğlu İnşaat, müşterilerine kaliteli ve güvenilir hizmet vererek sektörün lider firması haline gelmek, Türkiye’nin ekonomik yapısına büyük katkı veren inşaat sektöründe hizmet veren bir firma olarak Avrupa’da ve Dünya’da Türkiye’nin gülen yüzü olmayı hedeflemektedir. Kozanoğlu İnşaat, hayata geçirdiği tüm projelerin zemin etütlerini Jeofizik Mühendisleri Odası ve bağlı kurumlara yaptırmakta, bu şekilde %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.


 

 

Misyonumuz

Müşterilerimize , adil ve  piyasada rekabet edebilir fiyatlar üzerinden en üstün kalitede inşaat hizmetleri  sunmaktır.

Dakik, detaylara önem veren ve hizmet odaklı yaklaşımlarımızla tüm alanlarda  sağlanan müşteri memnuniyeti ile başarıya ulaşmış tekrara ve yönlendirmeye dayanan iş vasıtasıyla şirketimizin uzun ömürlü olmasını sağlamak.

Motive, esnek ve işine odaklanan ekipler istihdam ederek ve destekleyerek yüksek kalitede, uygun maliyetli projeler teslim etmek.

Tedarikçilerimizle, alt yüklenicilerimizle, meslek kuruluşları ve müşterilerimizle olan ilişkilerimizde profesyonellik, dürüstlük, doğruluk ve adaleti en yüksek seviyede  sürdürmek

Kozan Oğlu İnşaat

Kozan Oğlu İnşaat, İnşaat sektöründe hizmet vermektedir. İSTANBUL ilinde Ümraniye ilçesinde olan Kozan Oğlu İnşaat, İnşaat kategorisinde hizmet veren firmadır. Ümraniye ilçesinde İnşaat arandığında Kozan Oğlu İnşaat olarak sizlere en iyi hizmeti vermektedir. İSTANBUL da Ümraniye ilçesinde İnşaat için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

Kozan Oğlu İnşaat hakkında ki güncel iletişim bilgilerine, İnşaat hakkında ki bilgilere ve varsa Kozan Oğlu İnşaat fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Kozan Oğlu İnşaat konumu, sokak görüntüleri ve sanal turlara ve diğer detaylı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.


En çok arananlar listesinde bulunan Kozan Oğlu İnşaat için tüm bilgilere buradan ulaşabileceğiniz gibi Kozan Oğlu İnşaat için yol tarifi de alabilirsiniz. İSTANBUL da İnşaat arayanlar için İSTANBUL İnşaat nasıl giderim, İSTANBUL İnşaat nerede, İSTANBUL İnşaat yol tarifi gibi arama sonuçlarına web sitemiz üzerinden yol tarifi alarak Kozan Oğlu İnşaat firmasına ulaşabilirsiniz.

Kozan Oğlu İnşaat mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Kozan Oğlu İnşaat iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Kozan Oğlu İnşaat sosyal medya hesapları varsa İSTANBUL da bulunan İnşaat için Kozan Oğlu İnşaat sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, ürünleri, fotoğrafları vb. paylaşımları Kozan Oğlu İnşaat sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

Kozan Oğlu İnşaat sosyal medya hesapları bulunmuyorsa İnşaat hakkında bilgi almak için Kozan Oğlu İnşaat telefon numarası üzerinden yada Kozan Oğlu İnşaat adresinden İnşaat konumuna giderekte bilgi alabilirsiniz.

İSTANBUL firma rehberi ile İSTANBUL ilçesinde ki işletme bilgilerine, İSTANBUL nöbetçi eczane, İSTANBUL taksi telefonu ve İSTANBUL çilingir telefonu gibi İSTANBUL ilçesinde ki en popüler arama sonuçlarına sitemizden ulaşabilirsiniz. İSTANBUL İnşaat nerede, İSTANBUL İnşaat nasıl giderim, İSTANBUL İnşaat yol tarifi ve İSTANBUL en yakın İnşaat ulaşabilirsiniz. İSTANBUL ücretsiz firma rehberi ile ücretsiz firma ekleyebilirsiniz. Firmanızı ücretsiz ekleyerek arama trafiğinizi yükseltebilirsiniz. Organik SEO (arama motorlarında sıralamanızın yükselmesi) ile işletmenize değer katabilirsiniz. İnternet reklamcılığı ile ücretsiz olarak işletmenizin reklamını yapabilirsiniz. radyo, televizyon, dergi, billboard reklamcılığı yerine hiçbir ücret ödemeden sitemize firmanızı ekleyerek ücretsiz reklam yapabilirsiniz.Hizmetler

2003’ten bu yana edindiğimiz deneyimler ile HizmetinizdeyizReferanslar

Duran Apartman,Ataşehir, Kozanoğlu Apartman,Nur Apartman,Düzgün Apartman,Erdinç Apartman,Çekmeköy, Çekmeköy Merkez,Ümraniye Çakmak Mahallesi


İletişim BilgileriEtiketler:Yorum Kaydedildi !

Yönetici Tarafından Onaylandıktan sonra yorumunuz yayınlanacaktır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Bültene abone ol

ve gelen kutusunda yeni reklamlar alın