Türkiyenin en kapsamlı ve en büyük firma rehberine hoşgeldiniz.

İş Sanat Kültür Merkezi | Kültür Merkezi

İş Sanat Kültür Merkezi firması, İstanbul / Beşiktaş ilçesinde ki Levent, Büyükdere Cd. İş Bankası Kuleleri, 34330 adresindedir. İstanbul 'da Kültür Merkezi arayanlar için en iyi adrestesiniz. Telefon: 902123161083
İş Sanat Kültür Merkezi - Beşiktaş İstanbul - Kültür Merkezi
Kategoriler
İş Sanat Kültür Merkezi

[ Görüntülenme Sayısı 5 ]

Firma Adı:
İş Sanat Kültür Merkezi
Kategori:
Kültür Merkezi
Telefon:
902123161083
Web Site:
issanat.com.tr
Adres:
Levent, Büyükdere Cd. İş Bankası Kuleleri, 34330 Beşiktaş, İstanbul
İlçe / İL:
Beşiktaş, İstanbul
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Linkedin'da Paylaş Pinterest'de Paylaş

Firma -> İş Sanat Kültür Merkezi

İş Sanat Kültür Merkezi , Kültür Merkezi olarak hizmet vermektedir. İstanbul ilinde Beşiktaş ilçesinde olan İş Sanat Kültür MerkeziKültür Merkezi arandığında İş Sanat Kültür Merkezi için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. Telefon numarası: 902123161083 den de ulaşabilirsiniz. ya da web sitesi issanat.com.tr, yol tarifi adres: Levent, Büyükdere Cd. İş Bankası Kuleleri, 34330 Beşiktaş, İstanbul ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

İş Sanat Kültür Merkezi hakkında ki iletişim bilgilerine, Kültür Merkezi hakkında ki bilgilere ve varsa İş Sanat Kültür Merkezi fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. İş Sanat Kültür Merkezi konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

İş Sanat Kültür Merkezi mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? İş Sanat Kültür Merkezi iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. İş Sanat Kültür Merkezi sosyal medya hesapları varsa da bulunan Kültür Merkezi için İş Sanat Kültür Merkezi sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları İş Sanat Kültür Merkezi sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

Konum

Yorum Yap

 
Kaynak: Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)