SEKTÖRLER

Hizmet Sektörü / Hizmet SektörüGörüntülenme Sayısı 812

Işık Ortak Sağlık Güvenlik Birimi

Firmaya Mesaj Gönder

Sosyal Medya'da Paylaş

Firma Hakkında

Neden Işık OSGB

* İşyeri Hekimi, İş Güvenliği Uzmanı ve Sağlık elemanı görevlendirme yükümlülüğünüz olmayacak.

* İSGB kurmanız durumunda bulundurmanız gereken odaları ve "Asgari Malzeme Listesi"ndeki malzemeleri bulundurma zorunluluğunuz olmayacak.

* İş Güvenliği Uzmanı, İşyeri Hekimi,Sağlık Tetkikleri vb hizmetleri ayrı kişi ve kurumlardan almak yerine tek noktadan hizmet alabileceksiniz.

* Hizmet karşılığı verilen faturanın gider olarak gösterilebilmesi.

* Işık OSGB tarafından sürekli ve kaliteli hizmet sunumu.

* Şirketinizde görevlendirilecek uzmanlarımız sadece eksikleri tespit etmeyecek, çözümünde de katkı sunacaktır.

* Işık OSGB gizlilik ilkesini baz alarak çalışıp, tarafsız olarak denetimlerini yapacaktır.

* İşçilerin sağlık gözetimine ve çalışma ortamının gözetimine ait bütün bilgileri işveren adına kayıt altına alınacak, saklanacak ve gerekli istatistikler oluşturulacaktır.

* Hizmetlerin Ortak Sağlık Güvenlik Birimi’nden alınması durumunda firmanın İşyeri hekimi ve iş güvenliği uzmanı için ödemekle yükümlü olduğu; o SGK ve gelir vergisi ödemeleri, o İhbar ve kıdem tazminatı sorumlulukları olmayacaktır.

*Işık Ortak Sağlık Güvenlik Birimi deneyimli kadrosu,hızlı çözümleri ve en uygun fiyat teklifleriyle hizmet vermektedir.

Firma Hizmet Tecrübesi

İŞ YERİ HEKİMLİĞİ / YARDIMCI SAĞLIK PERSONELİ

  • Sağlık gözetimi kapsamında yapılacak işe giriş ve periyodik muayeneler ve tetkikler ile ilgili olarak çalışanları bilgilendirmek ve onların rızasını almak.
  • Çalışanların yapacakları işe uygun olduklarını belirten işe giriş ve periyodik sağlık muayenesini yapmak, düzenlemek ve iş yerinde muhafaza etmek.
  • Gece postalarıda dahil olmak üzere işçilerin sağlık gözetimini yapmak.
  • İşyerindeki sağlık gözetimi ile ilgili çalışmaları kaydetmek, iş güvenliği uzmanı ile işbirliği yaparak iş kazaları ve meslek hastalıkları ile ilgili değerlendirme yapmak.
  • İş sağlığı ve güvenliği yönünden risk değerlendirmesi yapılmasıyla ilgili çalışmalara ve uygulanmasına katılmak.
  • İşyerinde ilkyardım ve acil müdahale hizmetlerinin organizasyonu ve personelin eğitiminin sağlanması çalışmalarını ilgili mevzuat doğrultusunda yürütmek.
  • Üyesi olduğu iş sağlığı ve güvenliği kuruluyla işbirliği içinde çalışmak.
  • İş sağlığı ve güvenliği kurulu üyelerine ve çalışanlara genel sağlık, iş sağlığı ve güvenliği, hijyen, bağımlılık yapan maddelerin kullanımının zararları, kişisel koruyucu donanımlar ve toplu korunma yöntemleri konularında eğitim vermek.

Firma Referanslar

İSTANBUL TARIM
İSTANBUL FİDE
TOROS GAZ
IRMAK BETON
DEMOTO/AFYON
ER-AH UÇUŞ OKULU
ÖZDAL KONSERVE
HAS FİDE
ÖZPET AMBALAJ
KAMER İNŞAAT

Firma - [ Işık Ortak Sağlık Güvenlik Birimi ]

Işık Ortak Sağlık Güvenlik Birimi , Hizmet Sektörü / Hizmet Sektörü olarak hizmet vermektedir. ilinde ilçesinde olan Işık Ortak Sağlık Güvenlik Birimi , Hizmet Sektörü / Hizmet Sektörü dir. ilçesinde Hizmet Sektörü / Hizmet Sektörü arandığında Işık Ortak Sağlık Güvenlik Birimi , Hizmet Sektörü / Hizmet Sektörü olarak hizmet vermektedir. da ilçesinde Hizmet Sektörü / Hizmet Sektörü için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. Işık Ortak Sağlık Güvenlik Birimi telefon numarası: 05074401499 den de ulaşabilirsiniz. da Hizmet Sektörü / Hizmet Sektörü için telefon numarası, web sitesi, mail adresi, fax numarası, yol tarifi ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.


Işık Ortak Sağlık Güvenlik Birimi hakkında ki iletişim bilgilerine, Hizmet Sektörü / Hizmet Sektörü hakkında ki bilgilere ve varsa Işık Ortak Sağlık Güvenlik Birimi fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Işık Ortak Sağlık Güvenlik Birimi konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.


En çok aranan Işık Ortak Sağlık Güvenlik Birimi için tüm bilgilere buradan ulaşabileceğiniz gibi Işık Ortak Sağlık Güvenlik Birimi için yol tarifi de alabilirsiniz. da Hizmet Sektörü / Hizmet Sektörü arayanlar için Hizmet Sektörü / Hizmet Sektörü nasıl giderim, Hizmet Sektörü / Hizmet Sektörü nerede, Hizmet Sektörü / Hizmet Sektörü yol tarifi gibi arama sonuçlarına sitemiz üzerinden yol tarifi alarak Işık Ortak Sağlık Güvenlik Birimi firmasına yol tarifi alabilirsiniz.


Işık Ortak Sağlık Güvenlik Birimi mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Işık Ortak Sağlık Güvenlik Birimi iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Işık Ortak Sağlık Güvenlik Birimi sosyal medya hesapları varsa da bulunan Hizmet Sektörü / Hizmet Sektörü için Işık Ortak Sağlık Güvenlik Birimi sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Işık Ortak Sağlık Güvenlik Birimi sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.


Işık Ortak Sağlık Güvenlik Birimi sosyal medya hesapları bulunmuyorsa Hizmet Sektörü / Hizmet Sektörü hakkında bilgi almak için Işık Ortak Sağlık Güvenlik Birimi telefon numarası üzerinden yada Işık Ortak Sağlık Güvenlik Birimi adresinden Hizmet Sektörü / Hizmet Sektörü konumuna giderekte bilgi alabilirsiniz.

Harita

Yorum Yap


Bu Firmaya Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorum Yapan Siz Olabilirsiniz. Yorum Yap