SEKTÖRLER

Reklam Hizmetleri / Reklam HizmetleriGörüntülenme Sayısı 215

Işıklı Tabela

Firmaya Mesaj Gönder

Sosyal Medya'da Paylaş

Firma Hakkında

Işıklı tabela tanımı genel bir katagoridir. İçinde ışık kaynağı bulunan, bu güne kadar yapılmış tüm tabela çeşitlerini kapsar. Ama ışıklı tabela denince en çok akla gelen çeşitleri pleksi ve polikarbon düz ışıklı tabelalardır. Bu tabelaların, içerisinde alüminyum veya demir profilden yapılma bir iskelet, bu iskelet etrafında da 12cm'lik oluklu alüminyum profil bulunur. Işıklı tabelalar da kullanılan floransan ile aydınlatma yapılan tabelalar da ışık gücünün çok fazla olması ve ışık gücünde herhangi bir dalgalanma olmadan uzun yıllar kullanılması ile ışıklı tabela tercih edilmektedir.

Hem ekonomik elektrik kullanımı olması hem de maddi yönden avantajlı olarak ışıklı tabelalar günümüzde daha sık tercih edilmektedir. Işıklı tabelalar da en önemli olan gece görünümünün nasıl olduğudur. Çünkü kişinin istediği ebatta ve görsellikte hazırlanmış olan ışıklı tabelaların hem gündüz hem de gece görünümleri farklı olmaktadır. Işıklı tabelalar hazırlanırken kullanılan flora sanların ışık gücü için bulunduğu lokasyon görüntüsüne ve ışıklı tabelanın görselliğine oldukça önem gösterilmektedir. Ön yüzeyde, ışık geçiren pleksi (pleksiglas,akrilik) veya polikarbon levhalar; arka yüzeyde, ışığı yansıtması için alüminyum gofrajlı levha bulunur. Aydınlatma olarakta floresans lambalar kullanılır.

Kaynak; https://www.kutlureklam.com/isikli-tabela.html

Firma - [ Işıklı Tabela ]

Işıklı Tabela , Reklam Hizmetleri / Reklam Hizmetleri olarak hizmet vermektedir. ilinde ilçesinde olan Işıklı Tabela , Reklam Hizmetleri / Reklam Hizmetleri dir. ilçesinde Reklam Hizmetleri / Reklam Hizmetleri arandığında Işıklı Tabela , Reklam Hizmetleri / Reklam Hizmetleri olarak hizmet vermektedir. da ilçesinde Reklam Hizmetleri / Reklam Hizmetleri için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. Işıklı Tabela telefon numarası: 0(850) 555 6666 den de ulaşabilirsiniz. da Reklam Hizmetleri / Reklam Hizmetleri için telefon numarası, web sitesi, mail adresi, fax numarası, yol tarifi ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.


Işıklı Tabela hakkında ki iletişim bilgilerine, Reklam Hizmetleri / Reklam Hizmetleri hakkında ki bilgilere ve varsa Işıklı Tabela fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Işıklı Tabela konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.


En çok aranan Işıklı Tabela için tüm bilgilere buradan ulaşabileceğiniz gibi Işıklı Tabela için yol tarifi de alabilirsiniz. da Reklam Hizmetleri / Reklam Hizmetleri arayanlar için Reklam Hizmetleri / Reklam Hizmetleri nasıl giderim, Reklam Hizmetleri / Reklam Hizmetleri nerede, Reklam Hizmetleri / Reklam Hizmetleri yol tarifi gibi arama sonuçlarına sitemiz üzerinden yol tarifi alarak Işıklı Tabela firmasına yol tarifi alabilirsiniz.


Işıklı Tabela mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Işıklı Tabela iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Işıklı Tabela sosyal medya hesapları varsa da bulunan Reklam Hizmetleri / Reklam Hizmetleri için Işıklı Tabela sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Işıklı Tabela sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.


Işıklı Tabela sosyal medya hesapları bulunmuyorsa Reklam Hizmetleri / Reklam Hizmetleri hakkında bilgi almak için Işıklı Tabela telefon numarası üzerinden yada Işıklı Tabela adresinden Reklam Hizmetleri / Reklam Hizmetleri konumuna giderekte bilgi alabilirsiniz.

Harita

Yorum Yap


Bu Firmaya Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorum Yapan Siz Olabilirsiniz. Yorum Yap