SEKTÖRLER

Eğitim Kurumları / Eğitim AraçlarıGörüntülenme Sayısı 995

İstanbul Eğitim

Firmaya Mesaj Gönder

Sosyal Medya'da Paylaş

Firma Hakkında

İstanbul Eğitim, modern çağın getirdiği eğitim yenilikleri kapsamında eğitim kurumlarının teknolojik ihtiyaçlarının belirlenmesinde, projelendirilmesinde ve karşılanmasında dünya lideri Promethean ile birlikte interaktif eğitim teknolojileri ve içerikleriyle çözümler üreterek hizmet vermektedir.

Kalite, hizmet ve müşteri memnuniyetini esas alan şirketimiz ürün çeşitliliği, alanında uzmanlaşmış personelleri ve satış sonrası eğitim ve destek ekibiyle kurumsal hizmet sunmaktadır.

İstanbul Eğitim’in temel ilgi alanları, eğitim teknolojileri ile yazı tahtalarıdır. Özellikle akıllı tahta sistemlerinde dünya lideri Promethean’ın tek Türkiye distribütörüdür.

Eğitime yapılan her yatırım ülkemizin geleceği için atılmış önemli bir adım olduğundan, akılcı, ilkeli ve sorumlu yaklaşımımızla öğrencilerimizin eğitimine en verimli katkıyı sağlamayı amaçlayarak hareket ediyoruz.

Eğitim süreçlerinizi, derslerinizi ve sınıflarınızı modernleştirmek, daha etkileşimli bir hale getirmek için Promethean’ın kusursuz teknolojik tasarımıyla buluşturmak ister misiniz?

Bize ulaşın!

 

Firma Hizmet Tecrübesi

İstanbul Eğitim’in temel ilgi alanları, eğitim teknolojileri, yazı tahtalarıdır ve bunlarla birlikte kullanılan yazılımlardır. ClassFlow, ClassFlow Desktop, ActivInspire, Digital İçerik okullara sunduğumuz ve akıllı tahtalarda kullanılan farklı yazılımlardır. 

Firma - [ İstanbul Eğitim ]

İstanbul Eğitim , Eğitim Kurumları / Eğitim Araçları olarak hizmet vermektedir. ilinde ilçesinde olan İstanbul Eğitim , Eğitim Kurumları / Eğitim Araçları dir. ilçesinde Eğitim Kurumları / Eğitim Araçları arandığında İstanbul Eğitim , Eğitim Kurumları / Eğitim Araçları olarak hizmet vermektedir. da ilçesinde Eğitim Kurumları / Eğitim Araçları için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. İstanbul Eğitim telefon numarası: 05535608132 den de ulaşabilirsiniz. da Eğitim Kurumları / Eğitim Araçları için telefon numarası, web sitesi, mail adresi, fax numarası, yol tarifi ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.


İstanbul Eğitim hakkında ki iletişim bilgilerine, Eğitim Kurumları / Eğitim Araçları hakkında ki bilgilere ve varsa İstanbul Eğitim fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. İstanbul Eğitim konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.


En çok aranan İstanbul Eğitim için tüm bilgilere buradan ulaşabileceğiniz gibi İstanbul Eğitim için yol tarifi de alabilirsiniz. da Eğitim Kurumları / Eğitim Araçları arayanlar için Eğitim Kurumları / Eğitim Araçları nasıl giderim, Eğitim Kurumları / Eğitim Araçları nerede, Eğitim Kurumları / Eğitim Araçları yol tarifi gibi arama sonuçlarına sitemiz üzerinden yol tarifi alarak İstanbul Eğitim firmasına yol tarifi alabilirsiniz.


İstanbul Eğitim mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? İstanbul Eğitim iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. İstanbul Eğitim sosyal medya hesapları varsa da bulunan Eğitim Kurumları / Eğitim Araçları için İstanbul Eğitim sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları İstanbul Eğitim sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.


İstanbul Eğitim sosyal medya hesapları bulunmuyorsa Eğitim Kurumları / Eğitim Araçları hakkında bilgi almak için İstanbul Eğitim telefon numarası üzerinden yada İstanbul Eğitim adresinden Eğitim Kurumları / Eğitim Araçları konumuna giderekte bilgi alabilirsiniz.

Harita

Yorum Yap


Bu Firmaya Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorum Yapan Siz Olabilirsiniz. Yorum Yap