SEKTÖRLER

Eğitim Kurumları / Eğitim AraçlarıGörüntülenme Sayısı 863

İstanbul Eğitim

Firmaya Mesaj Gönder

Sosyal Medya'da Paylaş

Firma Hakkında

İstanbul Eğitim, modern çağın getirdiği eğitim yenilikleri kapsamında eğitim kurumlarının teknolojik ihtiyaçlarının belirlenmesinde, projelendirilmesinde ve karşılanmasında dünya lideri Promethean ile birlikte interaktif eğitim teknolojileri ve içerikleriyle çözümler üreterek hizmet vermektedir.

Kalite, hizmet ve müşteri memnuniyetini esas alan şirketimiz ürün çeşitliliği, alanında uzmanlaşmış personelleri ve satış sonrası eğitim ve destek ekibiyle kurumsal hizmet sunmaktadır.

İstanbul Eğitim’in temel ilgi alanları, eğitim teknolojileri ile yazı tahtalarıdır. Özellikle akıllı tahta sistemlerinde dünya lideri Promethean’ın tek Türkiye distribütörüdür.

Eğitime yapılan her yatırım ülkemizin geleceği için atılmış önemli bir adım olduğundan, akılcı, ilkeli ve sorumlu yaklaşımımızla öğrencilerimizin eğitimine en verimli katkıyı sağlamayı amaçlayarak hareket ediyoruz.

Eğitim süreçlerinizi, derslerinizi ve sınıflarınızı modernleştirmek, daha etkileşimli bir hale getirmek için Promethean’ın kusursuz teknolojik tasarımıyla buluşturmak ister misiniz?

Bize ulaşın!

 

Firma Hizmet Tecrübesi

İstanbul Eğitim’in temel ilgi alanları, eğitim teknolojileri, yazı tahtalarıdır ve bunlarla birlikte kullanılan yazılımlardır. ClassFlow, ClassFlow Desktop, ActivInspire, Digital İçerik okullara sunduğumuz ve akıllı tahtalarda kullanılan farklı yazılımlardır. 

Harita

Yorum Yap


Bu Firmaya Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorum Yapan Siz Olabilirsiniz. Yorum Yap