Türkiyenin en kapsamlı ve en büyük firma rehberine hoşgeldiniz.

İstanbul Sahil Açık Hava Sineması | Açık Hava Sineması

İstanbul Sahil Açık Hava Sineması firması, İstanbul / Beylikdüzü ilçesinde ki Gürpınar mah, 34500 adresindedir. İstanbul 'da Açık Hava Sineması arayanlar için en iyi adrestesiniz. Telefon: 905375232376
İstanbul Sahil Açık Hava Sineması - Beylikdüzü İstanbul - Açık Hava Sineması
Kategoriler
İstanbul Sahil Açık Hava Sineması

[ Görüntülenme Sayısı 53 ]

Firma Adı:
İstanbul Sahil Açık Hava Sineması
Telefon:
905375232376
Adres:
Gürpınar mah, 34500 Beylikdüzü, İstanbul
İlçe / İL:
Beylikdüzü, İstanbul
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Linkedin'da Paylaş Pinterest'de Paylaş

Firma -> İstanbul Sahil Açık Hava Sineması

İstanbul Sahil Açık Hava Sineması , Açık Hava Sineması olarak hizmet vermektedir. İstanbul ilinde Beylikdüzü ilçesinde olan İstanbul Sahil Açık Hava SinemasıAçık Hava Sineması arandığında İstanbul Sahil Açık Hava Sineması için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. Telefon numarası: 905375232376 den de ulaşabilirsiniz. ya da  yol tarifi adres: Gürpınar mah, 34500 Beylikdüzü, İstanbul ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

İstanbul Sahil Açık Hava Sineması hakkında ki iletişim bilgilerine, Açık Hava Sineması hakkında ki bilgilere ve varsa İstanbul Sahil Açık Hava Sineması fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. İstanbul Sahil Açık Hava Sineması konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

İstanbul Sahil Açık Hava Sineması mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? İstanbul Sahil Açık Hava Sineması iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. İstanbul Sahil Açık Hava Sineması sosyal medya hesapları varsa da bulunan Açık Hava Sineması için İstanbul Sahil Açık Hava Sineması sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları İstanbul Sahil Açık Hava Sineması sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

Konum

Yorum Yap

 
Kaynak: Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)