Türkiyenin en kapsamlı ve en büyük firma rehberine hoşgeldiniz.

İzmir Büyükşehir Belediyesi Eşrefpaşa Hastanesi | Tam Teşekküllü Hastane

İzmir Büyükşehir Belediyesi Eşrefpaşa Hastanesi firması, İzmir / Konak ilçesinde ki Yenişehir, Gaziler Cd No:315, 35170 adresindedir. İzmir 'da Tam Teşekküllü Hastane arayanlar için en iyi adrestesiniz. Telefon: 902322938000
İzmir Büyükşehir Belediyesi Eşrefpaşa Hastanesi - Konak İzmir - Tam Teşekküllü Hastane
Kategoriler
İzmir Büyükşehir Belediyesi Eşrefpaşa Hastanesi

[ Görüntülenme Sayısı 4 ]

Firma Adı:
İzmir Büyükşehir Belediyesi Eşrefpaşa Hastanesi
Telefon:
902322938000
Web Site:
izmir.bel.tr
Adres:
Yenişehir, Gaziler Cd No:315, 35170 Konak, İzmir
İlçe / İL:
Konak, İzmir
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Linkedin'da Paylaş Pinterest'de Paylaş

Firma -> İzmir Büyükşehir Belediyesi Eşrefpaşa Hastanesi

İzmir Büyükşehir Belediyesi Eşrefpaşa Hastanesi , Tam Teşekküllü Hastane olarak hizmet vermektedir. İzmir ilinde Konak ilçesinde olan İzmir Büyükşehir Belediyesi Eşrefpaşa HastanesiTam Teşekküllü Hastane arandığında İzmir Büyükşehir Belediyesi Eşrefpaşa Hastanesi için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. Telefon numarası: 902322938000 den de ulaşabilirsiniz. ya da web sitesi izmir.bel.tr, yol tarifi adres: Yenişehir, Gaziler Cd No:315, 35170 Konak, İzmir ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

İzmir Büyükşehir Belediyesi Eşrefpaşa Hastanesi hakkında ki iletişim bilgilerine, Tam Teşekküllü Hastane hakkında ki bilgilere ve varsa İzmir Büyükşehir Belediyesi Eşrefpaşa Hastanesi fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. İzmir Büyükşehir Belediyesi Eşrefpaşa Hastanesi konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

İzmir Büyükşehir Belediyesi Eşrefpaşa Hastanesi mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? İzmir Büyükşehir Belediyesi Eşrefpaşa Hastanesi iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. İzmir Büyükşehir Belediyesi Eşrefpaşa Hastanesi sosyal medya hesapları varsa da bulunan Tam Teşekküllü Hastane için İzmir Büyükşehir Belediyesi Eşrefpaşa Hastanesi sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları İzmir Büyükşehir Belediyesi Eşrefpaşa Hastanesi sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

Konum

Yorum Yap

 
Kaynak: Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)