Türkiyenin en kapsamlı ve en büyük firma rehberine hoşgeldiniz.

İzmir Büyükşehir Belediyesi | Belediye Binası

İzmir Büyükşehir Belediyesi firması, İzmir / Konak ilçesinde ki Mimar Sinan Mahallesi 9 Eylül Meydanı No:9/1 Kültürpark içi 1 no'lu Hol, 35250 adresindedir. İzmir 'da Belediye Binası arayanlar için en iyi adrestesiniz. Telefon: 902322931200
İzmir Büyükşehir Belediyesi - Konak İzmir - Belediye Binası
Kategoriler
İzmir Büyükşehir Belediyesi

[ Görüntülenme Sayısı 4 ]

Firma Adı:
İzmir Büyükşehir Belediyesi
Kategori:
Belediye Binası
Telefon:
902322931200
Web Site:
izmir.bel.tr
Adres:
Mimar Sinan Mahallesi 9 Eylül Meydanı No:9/1 Kültürpark içi 1 no'lu Hol, 35250 Konak, İzmir
İlçe / İL:
Konak, İzmir
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Linkedin'da Paylaş Pinterest'de Paylaş

Firma -> İzmir Büyükşehir Belediyesi

İzmir Büyükşehir Belediyesi , Belediye Binası olarak hizmet vermektedir. İzmir ilinde Konak ilçesinde olan İzmir Büyükşehir BelediyesiBelediye Binası arandığında İzmir Büyükşehir Belediyesi için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. Telefon numarası: 902322931200 den de ulaşabilirsiniz. ya da web sitesi izmir.bel.tr, yol tarifi adres: Mimar Sinan Mahallesi 9 Eylül Meydanı No:9/1 Kültürpark içi 1 no'lu Hol, 35250 Konak, İzmir ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

İzmir Büyükşehir Belediyesi hakkında ki iletişim bilgilerine, Belediye Binası hakkında ki bilgilere ve varsa İzmir Büyükşehir Belediyesi fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. İzmir Büyükşehir Belediyesi konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

İzmir Büyükşehir Belediyesi mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? İzmir Büyükşehir Belediyesi iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. İzmir Büyükşehir Belediyesi sosyal medya hesapları varsa da bulunan Belediye Binası için İzmir Büyükşehir Belediyesi sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları İzmir Büyükşehir Belediyesi sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

Konum

Yorum Yap

 
Kaynak: Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)