SEKTÖRLER

Hizmet Sektörü / Hizmet SektörüGörüntülenme Sayısı 549

Izmir Evden Eve Koc Nakliyat

Firmaya Mesaj Gönder

Sosyal Medya'da Paylaş

Firma Galeri

Firma Hakkında

2000 yılından günümüze İzmir evden eve nakliyat hizmetini kendi araç ve personelimiz ile şehir içi ve şehirler arası profesyonel yapıyoruz.

Firmamız İzmir evden eve nakliyat hizmeti resmi sözleşme ile yaparak resmi yüklenici olarak yasal sorumluluğu üstlenmektedir.

Biz, eşyalarınızı taşımaya başlamadan önce evden eve nakliyat sigortası ile eşya sigortası yaptığımızdan eşyalarınızın güvenliğini sağlıyoruz.

İzmir evden eve nakliyat şirketimiz ambalaj malzemesi olarak her eşyaya özel ambalaj malzemesi olarak özel paketleme yapmaktadır.

Şirket bünyemizde özel mobilya ustamız mobilyalarınızın de-montaj ve montajını yapmaktadır. Böylece sizi ekstra masraftan kurtarmaktadır. Mobilyalarını en güvenilir yöntemle ambalaj yapılmaktadır.

Şirketimizin evden eve nakliyat hizmeti hem İzmir şehir içi hem de şehirler arası nakliyat hizmeti şeklinde uzman kadro ve donanımlı nakliye araçları ile gerçekleşmektedir.

Şirketimizin tüm nakliye hizmetleri İzmir evden eve nakliyat web sitesinde mevcuttur. Detaylar, https://www.evdeneveizmir.com.tr/

Firma Hizmet Tecrübesi

2000 yılından beri İzmir şehir içi ve şehirler arası nakliyat tecrübesi oluştu.

Firma Referanslar

İş bankası
migros yöneticileri

Harita

Yorum Yap


Bu Firmaya Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorum Yapan Siz Olabilirsiniz. Yorum Yap