Türkiyenin en kapsamlı ve en büyük firma rehberine hoşgeldiniz.

İzmir İl Sağlık Müdürlüğü | Hastane

İzmir İl Sağlık Müdürlüğü firması, İzmir / Konak ilçesinde ki Sümer, 451. Sk. No:2, 35260 adresindedir. İzmir 'da Hastane arayanlar için en iyi adrestesiniz. Telefon: 444 3 501
İzmir İl Sağlık Müdürlüğü - Konak İzmir - Hastane
Kategoriler
İzmir İl Sağlık Müdürlüğü

[ Görüntülenme Sayısı 3 ]

Firma Adı:
İzmir İl Sağlık Müdürlüğü
Kategori:
Hastane
Telefon:
444 3 501
Adres:
Sümer, 451. Sk. No:2, 35260 Konak, İzmir
İlçe / İL:
Konak, İzmir
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Linkedin'da Paylaş Pinterest'de Paylaş

Firma -> İzmir İl Sağlık Müdürlüğü

İzmir İl Sağlık Müdürlüğü , Hastane olarak hizmet vermektedir. İzmir ilinde Konak ilçesinde olan İzmir İl Sağlık MüdürlüğüHastane arandığında İzmir İl Sağlık Müdürlüğü için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. Telefon numarası: 444 3 501 den de ulaşabilirsiniz. ya da web sitesi izmirism.saglik.gov.tr, yol tarifi adres: Sümer, 451. Sk. No:2, 35260 Konak, İzmir ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

İzmir İl Sağlık Müdürlüğü hakkında ki iletişim bilgilerine, Hastane hakkında ki bilgilere ve varsa İzmir İl Sağlık Müdürlüğü fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. İzmir İl Sağlık Müdürlüğü konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

İzmir İl Sağlık Müdürlüğü mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? İzmir İl Sağlık Müdürlüğü iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. İzmir İl Sağlık Müdürlüğü sosyal medya hesapları varsa da bulunan Hastane için İzmir İl Sağlık Müdürlüğü sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları İzmir İl Sağlık Müdürlüğü sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

Konum

Yorum Yap

 
Kaynak: Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)