SEKTÖRLER

Hizmet Sektörü / Hizmet SektörüGörüntülenme Sayısı 942

İzmir Kiralık Asansör Hizmetleri®

Firmaya Mesaj Gönder

Sosyal Medya'da Paylaş

Firma Hakkında

   Kiralık Asansör & Asansör Kiralama Hizmetleri İZMİR Kiralık Asansör,çalışmalarında tamamen profesyonel hizmet vermeyi amaçlayan firmamız.İzmir’de Asansör Kiralama hizmetini yoğunlukla yüksek katlara güvenli, sorunsuz, kolay ve hızlı bir şekilde eşya taşımak isteyen müşterilerimize yapmak istedikleri işi bitirinceye kadar makinelerimizin imkanlarından faydalanabilmektedir.

               

    İzmir’de Kiralık Asansör hizmetimiz,15.kata kadar çıkabilen araç üstü,hidrolik,teleskopik,9.kata kadar çıkabilen (portatif) elden kurmalı asansörlerimiz ile uygun fiyata,saatlik,günlük olarak  hizmeti vermekteyiz.

         

                   KİRALIK ASANSÖR HİZMETİ VERDİĞİMİZ SEKTÖRLER

Evden Eve Nakliyat Firmaları;

Şehir dışından gelen Nakliyat firmaları ve İzmir evden eve nakliyat firmaları KiralıkAsansör hizmetimizden faydalanabilirler.Ayrıca il dışından gelen kamyonlarınyükleme,boşaltma,montaj ve de-montaj işleri,istek üzerine profesyonel ekip arkadaşlarımız tarafından yapılmaktadır.

                    

Mobilya Satış ve Üretim Fabrikaları;

Mobilya satış mağazaları ve mobilya üretim fabrikalarının ürünlerini sıfır hata ile müşterilerine teslimatında Kiralık Asansör‘ün büyük faktörü bulunmaktadır.Koltuk takımı,yatak odası,yemek odası,genç odası,bunların yanı sıra şantiyelere ve toplu konutlara imalat ve montaj yapan üreticilerin yapmış olduğu;mutfak mobilyaları,kapı,portmanto,banyo mobilyaları gibi ürünleri zamandan tasarruf ederek hatasız,az personel ile çok iş gücünde kendilerine çözüm ortağı olmaktan gurur duyuyoruz.

                    

İnşaat ve Dekorasyon Firmaları;

İnşaat ve Dekorasyon işlerinde kullanılan;kum,çimento,alçı,alçıpan,kalekim,tuğla,gazbeton,seramik,mermer,fayans,parke,jakuzi,moloz ve harfiyat gibi benzeri  ürünlerin,indirme,çıkarma, katlara dağıtım işlerinde Kiralık  Asansör        hizmetimizden faydalanabilirler.

                    

Beyaz Eşya Mağazaları;

Beyaz eşya mağazaları ve müşterileri aldıkları yada sattıkları hacmi büyük olan,buzdolabı,çamaşır makinesi,bulaşık makinesi,fırın,televizyon ve benzeri ürünleri dairelerine çıkarma yada indirme işleri için Kiralık Asansör hizmetimizden faydalanabilirler.

Çatı Tamirat ve Tadilat Firmaları;

Çatı işlerinde kullanılan,sandviç panel,eternit,kiremit,profil,çelik dikme,izolasyon malzemeleri,osb,suntalam,playwood,su depoları,mazot tankları gibi benzeri ürünlerini indirme ve çıkarma işleri için Kiralık Asansör hizmetimizden faydalanabilirler

.   

Cam ve Pimapen Firmaları;

Camcılar,pimapenciler,Alüminyum doğramacıların oldukça hacimli olan pvcdoğrama,kapı,pencere,pimapen ve cam  çıkarma indirme ve katlara dağıtım işleri için Kiralık Asansör hizmetimizden faydalanabilirler.

Mermer ve Granit Üretim Firmaları;

İmalat yapan firmaların,toplu konut,şantiye ve özel sipariş olarak ürettiklerimermer yada granit mutfak tezgahları,banyo tezgahları,ayna,merdivenbasamakları,eşik,küpeşte,süpürgelik  gibi ağır ve hacimli malzemeleri yüksek katlara dağıtımı indirme,çıkarma işleri için Kiralık Asansör hizmetimizden faydalanabilirler.

Çelik Kapı Firmaları,

Tabela ve Reklamcılar,

Klimacılar,

300 kg. ağırlık işlerinde 15. kata kadar Şahış ve Kuruluşlar İZMİR’de Asansör Kiralama hizmetimizden SAATLİK,GÜNLÜK yada HAFTALIK olarak kiramalama yapabilirler.

                         İZMİR’de ASANSÖR KİRALAMA İLÇELERİ

Konak Kiralık Asansör    Karabağlar Kiralık Asansör  Gaziemir Kiralık Asansör Torbalı Kiralık Asansör Menderes Kiralık Asansör Balçova Kiralık Asansör  Bornova Kiralık Asansör Bayraklı Kiralık Asansör Güzelbahçe Kiralık Asansör  Urla Kiralık Asansör Buca Kiralık Asansör Seferihisar Kiralık Asansör Aliağa Kiralık Asansör Çeşme Kiralık Asansör Kemalpaşa Kiralık Asansör Çiğli Kiralık Asansör  Menemen Kiralık Asansör Çeşme Kiralık Asansör    

Firma Hizmet Tecrübesi

mobilasasorizmir.com İzmir Evden Eve Taşımacılık&Asansör Kiralama Hizmetleri 2005 yılında kurulmuş olup,Değer verdiğimiz müşterilerimiz sayesinde,bu günümüzde’de hizmet vermiş olduğumuz Sektörde işimizi hassasiyetle sürdürmeye devam ediyoruz. Firmamız,müşterilerine özellikle evden eve nakliyat ve asansör kiralama konusunda en iyi hizmeti vermeyi ilke olarak benimsemiştir. Yılların vermiş olduğu ve Sektör içinde edindiğimiz tecrübe,müşterilerimize en iyi şekilde yansıtılmaktadır.Amacımız müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktır. Gelişiminde büyük ilerlemeler göstermiş olan firmamız,üstlendiği işlere,uygun araç ve asansörleri,kullandığımız ambalajlama malzemeleri ile yapılan iş kalitesini yükselterek EVDEN EVE NAKLİYAT ve KİRALIK ASANSÖR hizmetini güvenle sunmaktadır. Bu olay hem müşterilerimizin,hemde bizlerin sonradan çıkabilecek olumsuzluklara karşı;ikinci bir pazarlığın etik olmadığı gibi,herhangi bir mağduriyetin yaşanmaması içindir. Misyonumuz;Profesyonel olarak hizmet anlayışı ile müşterilerimizin tüm taleplerine suratli ve eksiksiz şekilde cevap vermektedir. Bizi başarılı ve güvenli kılan iş anlayışımızın temelinde tüm müşterilerimize,tedarikçilerimize,ekip arkadaşlarımıza uzun vadeli,tatminkar imkanlar sunmamızdır. Vizyonumuz;EVDEN EVE NAKLİYAT ve ASANSÖR KİRALAMA hizmetini en ekonomik,kaliteli ve iş güvenliği çerçevesi altında sunmaktır.Saygılarımla;

Harita

Yorum Yap


Bu Firmaya Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorum Yapan Siz Olabilirsiniz. Yorum Yap