Türkiyenin en kapsamlı ve en büyük firma rehberine hoşgeldiniz.

İzmir Torbalı 4 Nolu Aile Hekimliği Birimi | Sağlık Ocağı

İzmir Torbalı 4 Nolu Aile Hekimliği Birimi firması, İzmir / Torbalı ilçesinde ki Alpkent, Cemali Tuncer Blv. No:17, 35860 adresindedir. İzmir 'da Sağlık Ocağı arayanlar için en iyi adrestesiniz. Telefon: 902328560102
İzmir Torbalı 4 Nolu Aile Hekimliği Birimi - Torbalı İzmir - Sağlık Ocağı
Kategoriler
İZMİR TORBALI 4 NOLU AİLE HEKİMLİĞİ BİRİMİ

[ Görüntülenme Sayısı 4 ]

Firma Adı:
İzmir Torbalı 4 Nolu Aile Hekimliği Birimi
Kategori:
Sağlık Ocağı
Telefon:
902328560102
Web Site:
saglik.gov.tr
Adres:
Alpkent, Cemali Tuncer Blv. No:17, 35860 Torbalı, İzmir
İlçe / İL:
Torbalı, İzmir
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Linkedin'da Paylaş Pinterest'de Paylaş

Firma -> İzmir Torbalı 4 Nolu Aile Hekimliği Birimi

İzmir Torbalı 4 Nolu Aile Hekimliği Birimi , Sağlık Ocağı olarak hizmet vermektedir. İzmir ilinde Torbalı ilçesinde olan İzmir Torbalı 4 Nolu Aile Hekimliği BirimiSağlık Ocağı arandığında İzmir Torbalı 4 Nolu Aile Hekimliği Birimi için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. Telefon numarası: 902328560102 den de ulaşabilirsiniz. ya da web sitesi saglik.gov.tr, yol tarifi adres: Alpkent, Cemali Tuncer Blv. No:17, 35860 Torbalı, İzmir ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

İzmir Torbalı 4 Nolu Aile Hekimliği Birimi hakkında ki iletişim bilgilerine, Sağlık Ocağı hakkında ki bilgilere ve varsa İzmir Torbalı 4 Nolu Aile Hekimliği Birimi fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. İzmir Torbalı 4 Nolu Aile Hekimliği Birimi konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

İzmir Torbalı 4 Nolu Aile Hekimliği Birimi mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? İzmir Torbalı 4 Nolu Aile Hekimliği Birimi iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. İzmir Torbalı 4 Nolu Aile Hekimliği Birimi sosyal medya hesapları varsa da bulunan Sağlık Ocağı için İzmir Torbalı 4 Nolu Aile Hekimliği Birimi sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları İzmir Torbalı 4 Nolu Aile Hekimliği Birimi sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

Konum

Yorum Yap

 
Kaynak: Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)