SEKTÖRLER

Hizmet Sektörü / Hizmet SektörüGörüntülenme Sayısı 1227

İzobir İzolasyon

Firmaya Mesaj Gönder

Sosyal Medya'da Paylaş

Firma Hakkında

İnşaat sektöründe devrimlere imza atan, sektörde yaklaşık 20 yıllık tecrübesiyle Türkiye'nin İlk Tek Parça Uygulama Yapan Yalıtım Firması, Türkiye'nin en kaliteli izolasyon hizmetini veren İzobir, Kayseri, Konya, Bursa, Ankara, İstanbul, Trabzon ve Gaziantep'teki sistem evleriyle faaliyetlerini sürdürüyor.

Binalarda hayati önem taşıyan izolasyonlar İzobir'den önce üç ayrı malzeme ile yapılıyordu. Önce su, sonra ısı daha sonrada onları koruyucu tabaka olan izolasyon uygulanırdı. Bu üç madde birbirinden farklı genleşme gösteriyor ve ısı köprüleri oluştuğu için yazlar sıcak, kışlar çok soğuk geçiyor, doğru bir izolasyon kalitesi sağlanamıyordu. İzobir sprey mobil araçlarla uyguladığı yalıtım ile, ısı, su, ses ve nem yalıtımını tek parçaya indirgeyip, uygulama yapılan alan ne büyüklükte olursa olsun izolasyon sağlıyor ve teslim ediyor.

Firma - [ İzobir İzolasyon ]

İzobir İzolasyon , Hizmet Sektörü / Hizmet Sektörü olarak hizmet vermektedir. ilinde ilçesinde olan İzobir İzolasyon , Hizmet Sektörü / Hizmet Sektörü dir. ilçesinde Hizmet Sektörü / Hizmet Sektörü arandığında İzobir İzolasyon , Hizmet Sektörü / Hizmet Sektörü olarak hizmet vermektedir. da ilçesinde Hizmet Sektörü / Hizmet Sektörü için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. İzobir İzolasyon telefon numarası: 5323086641 den de ulaşabilirsiniz. da Hizmet Sektörü / Hizmet Sektörü için telefon numarası, web sitesi, mail adresi, fax numarası, yol tarifi ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.


İzobir İzolasyon hakkında ki iletişim bilgilerine, Hizmet Sektörü / Hizmet Sektörü hakkında ki bilgilere ve varsa İzobir İzolasyon fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. İzobir İzolasyon konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.


En çok aranan İzobir İzolasyon için tüm bilgilere buradan ulaşabileceğiniz gibi İzobir İzolasyon için yol tarifi de alabilirsiniz. da Hizmet Sektörü / Hizmet Sektörü arayanlar için Hizmet Sektörü / Hizmet Sektörü nasıl giderim, Hizmet Sektörü / Hizmet Sektörü nerede, Hizmet Sektörü / Hizmet Sektörü yol tarifi gibi arama sonuçlarına sitemiz üzerinden yol tarifi alarak İzobir İzolasyon firmasına yol tarifi alabilirsiniz.


İzobir İzolasyon mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? İzobir İzolasyon iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. İzobir İzolasyon sosyal medya hesapları varsa da bulunan Hizmet Sektörü / Hizmet Sektörü için İzobir İzolasyon sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları İzobir İzolasyon sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.


İzobir İzolasyon sosyal medya hesapları bulunmuyorsa Hizmet Sektörü / Hizmet Sektörü hakkında bilgi almak için İzobir İzolasyon telefon numarası üzerinden yada İzobir İzolasyon adresinden Hizmet Sektörü / Hizmet Sektörü konumuna giderekte bilgi alabilirsiniz.

Harita

Yorum Yap


Bu Firmaya Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorum Yapan Siz Olabilirsiniz. Yorum Yap