Türkiyenin en kapsamlı ve en büyük firma rehberine hoşgeldiniz.

Kadıköy Sineması | Sinema salonu

Kadıköy Sineması firması, / ilçesinde ki Osmanağa, Bahariye Cad. Kadıköy Pasajı No:25, 34714 Kadıköy/İstanbul - adresindedir. 'da Sinema salonu arayanlar için en iyi adrestesiniz. Telefon: 902163377400
Kadıköy Sineması  - Sinema Salonu
Kategoriler
Kadıköy Sineması

[ Görüntülenme Sayısı 5 ]

Firma Adı:
Kadıköy Sineması
Kategori:
Sinema salonu
Telefon:
902163377400
Adres:
Osmanağa, Bahariye Cad. Kadıköy Pasajı No:25, 34714 Kadıköy/İstanbul -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Linkedin'da Paylaş Pinterest'de Paylaş

Firma -> Kadıköy Sineması

Kadıköy Sineması , Sinema salonu olarak hizmet vermektedir. ilinde ilçesinde olan Kadıköy SinemasıSinema salonu arandığında Kadıköy Sineması için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. Telefon numarası: 902163377400 den de ulaşabilirsiniz. ya da web sitesi kadikoysinemasi.com, yol tarifi adres: Osmanağa, Bahariye Cad. Kadıköy Pasajı No:25, 34714 Kadıköy/İstanbul - , ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

Kadıköy Sineması hakkında ki iletişim bilgilerine, Sinema salonu hakkında ki bilgilere ve varsa Kadıköy Sineması fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Kadıköy Sineması konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

Kadıköy Sineması mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Kadıköy Sineması iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Kadıköy Sineması sosyal medya hesapları varsa da bulunan Sinema salonu için Kadıköy Sineması sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Kadıköy Sineması sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

Konum

Yorum Yap

 
Kaynak: Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)