SEKTÖRLER

Ambalaj ve Yan Sanayi / Ambalaj MalzemeleriGörüntülenme Sayısı 705

Kahyaoglu Plastik

Firmaya Mesaj Gönder

Sosyal Medya'da Paylaş

Firma Hakkında

Kahyaoğlu Sütçülük ve Plastik Malzemeleri, 1980 Yılında İzmir’ de faaliyete başlayan firmamız 1998 yılında Yenişehir’ deki işyerinde çalışmalarına devam etmektedir. Müşteri portföyünü sürekli artırarak ve kendini geliştirerek günün teknolojik şartlarını ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak plastik ambalaj sektöründe lider olmayı hedeflemiş ve bu hedef doğrultusunda çalışmalarını sürdürmektedir.

Firma - [ Kahyaoglu Plastik ]

Kahyaoglu Plastik , Ambalaj ve Yan Sanayi / Ambalaj Malzemeleri olarak hizmet vermektedir. ilinde ilçesinde olan Kahyaoglu Plastik , Ambalaj ve Yan Sanayi / Ambalaj Malzemeleri dir. ilçesinde Ambalaj ve Yan Sanayi / Ambalaj Malzemeleri arandığında Kahyaoglu Plastik , Ambalaj ve Yan Sanayi / Ambalaj Malzemeleri olarak hizmet vermektedir. da ilçesinde Ambalaj ve Yan Sanayi / Ambalaj Malzemeleri için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. Kahyaoglu Plastik telefon numarası: den de ulaşabilirsiniz. da Ambalaj ve Yan Sanayi / Ambalaj Malzemeleri için telefon numarası, web sitesi, mail adresi, fax numarası, yol tarifi ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.


Kahyaoglu Plastik hakkında ki iletişim bilgilerine, Ambalaj ve Yan Sanayi / Ambalaj Malzemeleri hakkında ki bilgilere ve varsa Kahyaoglu Plastik fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Kahyaoglu Plastik konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.


En çok aranan Kahyaoglu Plastik için tüm bilgilere buradan ulaşabileceğiniz gibi Kahyaoglu Plastik için yol tarifi de alabilirsiniz. da Ambalaj ve Yan Sanayi / Ambalaj Malzemeleri arayanlar için Ambalaj ve Yan Sanayi / Ambalaj Malzemeleri nasıl giderim, Ambalaj ve Yan Sanayi / Ambalaj Malzemeleri nerede, Ambalaj ve Yan Sanayi / Ambalaj Malzemeleri yol tarifi gibi arama sonuçlarına sitemiz üzerinden yol tarifi alarak Kahyaoglu Plastik firmasına yol tarifi alabilirsiniz.


Kahyaoglu Plastik mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Kahyaoglu Plastik iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Kahyaoglu Plastik sosyal medya hesapları varsa da bulunan Ambalaj ve Yan Sanayi / Ambalaj Malzemeleri için Kahyaoglu Plastik sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Kahyaoglu Plastik sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.


Kahyaoglu Plastik sosyal medya hesapları bulunmuyorsa Ambalaj ve Yan Sanayi / Ambalaj Malzemeleri hakkında bilgi almak için Kahyaoglu Plastik telefon numarası üzerinden yada Kahyaoglu Plastik adresinden Ambalaj ve Yan Sanayi / Ambalaj Malzemeleri konumuna giderekte bilgi alabilirsiniz.

Harita

Yorum Yap


Bu Firmaya Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorum Yapan Siz Olabilirsiniz. Yorum Yap