Türkiyenin en kapsamlı ve en büyük firma rehberine hoşgeldiniz.

Karaburun İlçe Devlet Hastanesi | Hastane

Karaburun İlçe Devlet Hastanesi firması, İzmir / Karaburun ilçesinde ki İskele, Kepez Cd. no:26, 35960 adresindedir. İzmir 'da Hastane arayanlar için en iyi adrestesiniz. Telefon: 902327313500
Karaburun İlçe Devlet Hastanesi - Karaburun İzmir - Hastane
Kategoriler
Karaburun İlçe Devlet Hastanesi

[ Görüntülenme Sayısı 3 ]

Firma Adı:
Karaburun İlçe Devlet Hastanesi
Kategori:
Hastane
Telefon:
902327313500
Adres:
İskele, Kepez Cd. no:26, 35960 Karaburun, İzmir
İlçe / İL:
Karaburun, İzmir
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Linkedin'da Paylaş Pinterest'de Paylaş

Firma -> Karaburun İlçe Devlet Hastanesi

Karaburun İlçe Devlet Hastanesi , Hastane olarak hizmet vermektedir. İzmir ilinde Karaburun ilçesinde olan Karaburun İlçe Devlet HastanesiHastane arandığında Karaburun İlçe Devlet Hastanesi için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. Telefon numarası: 902327313500 den de ulaşabilirsiniz. ya da  yol tarifi adres: İskele, Kepez Cd. no:26, 35960 Karaburun, İzmir ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

Karaburun İlçe Devlet Hastanesi hakkında ki iletişim bilgilerine, Hastane hakkında ki bilgilere ve varsa Karaburun İlçe Devlet Hastanesi fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Karaburun İlçe Devlet Hastanesi konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

Karaburun İlçe Devlet Hastanesi mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Karaburun İlçe Devlet Hastanesi iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Karaburun İlçe Devlet Hastanesi sosyal medya hesapları varsa da bulunan Hastane için Karaburun İlçe Devlet Hastanesi sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Karaburun İlçe Devlet Hastanesi sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

Konum

Yorum Yap

 
Kaynak: Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)