SEKTÖRLER

Mobilya Dekorasyon / Kapı PencereGörüntülenme Sayısı 1240

Karakaş Yapı Market

Firmaya Mesaj Gönder

Sosyal Medya'da Paylaş

Firma Hakkında

1982 yılından bu yana inşaat, ev dekorasyonu ve ürünleri konusunda profesyonel çalışmalar yapan Ertuğrul Cetiz bu alanda farklı şirketler kurmuş ve başarıyla yürütmüştür. Tüm işleri tek bir çatı altında birleştirdiği Karakaş Yapı ve İnşaat San.Tic.Ltd.Şti. 2001 yılında Ertuğrul Cetiz ve Zeliha Cetiz tarafından İstanbul’da kurulmuştur. Şirket merkezimiz 2014 yılında Zeytinburnu Demirciler Sitesine taşınarak faaliyetlerine buradan devam etme kararı almıştır.

Değerli Müşterilerimiz,

Uluslararası ekonomik etkileşim ve her alanda artan rekabet, şirketleri varlıklarını sürdürmek için, çok daha zorlu koşullarla karşı karşıya bırakmaktadır. Karakaş Yapı 15 yıla yaklaşan tarihi boyunca her zaman “en kaliteli ürünü en uygun fiyata talep edenle buluştur” prensibiyle hareket etmiş ve faaliyetlerini bu düzeyde uzmanlık kazandığı alanlarda yoğunlaştırmıştır.

Şirketimizin ana faaliyet konularında, temel prensipleri ve kalite anlayışından hiçbir şekilde ödün vermeden çalışmalarını sürdürmesi bizim için vazgeçilmezdir. Karakaş Yapı olarak başladığı günden beri piyasada önemli bir rekabet gücü kazandırmakta ve kendini sürekli geliştirerek yeni iş imkânları yaratmak önceliklerimiz arasındadır.

Karakaş Yapı, iş planlarını sürdürülebilir büyüme kavramı çerçevesinde oluşturmaktadır. Sürdürülebilir büyümenin şartlarından biri olan kendini yenileyebilme ve değişimi yaratma becerisi bizim iki önemli temel unsurumuzdur. 

Kuruluşundan bugüne inşaat ve ev dekorasyonu alanında vazgeçilmez olan en kaliteli tüm ürünleri toptan ve perakende şekilde tedarik etmeye devam etmektedir.

Şirketimizin portföyünde satışta bulunan tüm ürünler Türkiye de üretilen yerli ürünlerdir.

Şirketimizin misyonu, müşteri ve çalışan memnuniyetinde öncü, önerilen ve değer yaratan bir şirket olarak sektörün önde gelen firmaları arasında yer almaktır.Hizmet anlayışımızı ise üstün kalite ve uluslararası standartlarla birleştirerek sunmaya devam etmek istiyoruz.

Değerlerimiz ise dört önemli madde üzerinde toplanmaktadır

*Güvenilirlik

*İş Ahlakı

*Kaliteli Ürün

*Kaliteli Hizmet

Harita

Yorum Yap


Bu Firmaya Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorum Yapan Siz Olabilirsiniz. Yorum Yap