Türkiyenin en kapsamlı ve en büyük firma rehberine hoşgeldiniz.

Kargın Tesisat İnşaat Ve Tic. Ltd. Şti. | Tesisatçı

Kargın Tesisat İnşaat Ve Tic. Ltd. Şti. firması, İstanbul / Beşiktaş ilçesinde ki Gayrettepe, Cemil Aslan Güder Sk. Konak Apt D:1/H, 34349 adresindedir. İstanbul 'da Tesisatçı arayanlar için en iyi adrestesiniz. Telefon: 902122168763
Kargın Tesisat İnşaat Ve Tic. Ltd. Şti. - Beşiktaş İstanbul - Tesisatçı
Kategoriler
Kargın Tesisat İnşaat ve Tic. Ltd. Şti.

[ Görüntülenme Sayısı 2 ]

Firma Adı:
Kargın Tesisat İnşaat Ve Tic. Ltd. Şti.
Kategori:
Tesisatçı
Telefon:
902122168763
Adres:
Gayrettepe, Cemil Aslan Güder Sk. Konak Apt D:1/H, 34349 Beşiktaş, İstanbul
İlçe / İL:
Beşiktaş, İstanbul
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Linkedin'da Paylaş Pinterest'de Paylaş

Firma -> Kargın Tesisat İnşaat Ve Tic. Ltd. Şti.

Kargın Tesisat İnşaat Ve Tic. Ltd. Şti. , Tesisatçı olarak hizmet vermektedir. İstanbul ilinde Beşiktaş ilçesinde olan Kargın Tesisat İnşaat Ve Tic. Ltd. Şti.Tesisatçı arandığında Kargın Tesisat İnşaat Ve Tic. Ltd. Şti. için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. Telefon numarası: 902122168763 den de ulaşabilirsiniz. ya da  yol tarifi adres: Gayrettepe, Cemil Aslan Güder Sk. Konak Apt D:1/H, 34349 Beşiktaş, İstanbul ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

Kargın Tesisat İnşaat Ve Tic. Ltd. Şti. hakkında ki iletişim bilgilerine, Tesisatçı hakkında ki bilgilere ve varsa Kargın Tesisat İnşaat Ve Tic. Ltd. Şti. fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Kargın Tesisat İnşaat Ve Tic. Ltd. Şti. konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

Kargın Tesisat İnşaat Ve Tic. Ltd. Şti. mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Kargın Tesisat İnşaat Ve Tic. Ltd. Şti. iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Kargın Tesisat İnşaat Ve Tic. Ltd. Şti. sosyal medya hesapları varsa da bulunan Tesisatçı için Kargın Tesisat İnşaat Ve Tic. Ltd. Şti. sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Kargın Tesisat İnşaat Ve Tic. Ltd. Şti. sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

Konum

Yorum Yap

 
Kaynak: Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)