Türkiyenin en kapsamlı ve en büyük firma rehberine hoşgeldiniz.

Karşıyaka Semt 1 Polikliniği | Hastane

Karşıyaka Semt 1 Polikliniği firması, İzmir / Karşıyaka ilçesinde ki Bahriye Üçok, Doç. Dr. Bahriye Üçok Blv. No:15/2, 35600 adresindedir. İzmir 'da Hastane arayanlar için en iyi adrestesiniz. Telefon: 902323691415
Karşıyaka Semt 1 Polikliniği - Karşıyaka İzmir - Hastane
Kategoriler
Karşıyaka Semt 1 Polikliniği

[ Görüntülenme Sayısı 3 ]

Firma Adı:
Karşıyaka Semt 1 Polikliniği
Kategori:
Hastane
Telefon:
902323691415
Adres:
Bahriye Üçok, Doç. Dr. Bahriye Üçok Blv. No:15/2, 35600 Karşıyaka, İzmir
İlçe / İL:
Karşıyaka, İzmir
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Linkedin'da Paylaş Pinterest'de Paylaş

Firma -> Karşıyaka Semt 1 Polikliniği

Karşıyaka Semt 1 Polikliniği , Hastane olarak hizmet vermektedir. İzmir ilinde Karşıyaka ilçesinde olan Karşıyaka Semt 1 PolikliniğiHastane arandığında Karşıyaka Semt 1 Polikliniği için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. Telefon numarası: 902323691415 den de ulaşabilirsiniz. ya da web sitesi cigliegitimh.saglik.gov.tr, yol tarifi adres: Bahriye Üçok, Doç. Dr. Bahriye Üçok Blv. No:15/2, 35600 Karşıyaka, İzmir ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

Karşıyaka Semt 1 Polikliniği hakkında ki iletişim bilgilerine, Hastane hakkında ki bilgilere ve varsa Karşıyaka Semt 1 Polikliniği fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Karşıyaka Semt 1 Polikliniği konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

Karşıyaka Semt 1 Polikliniği mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Karşıyaka Semt 1 Polikliniği iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Karşıyaka Semt 1 Polikliniği sosyal medya hesapları varsa da bulunan Hastane için Karşıyaka Semt 1 Polikliniği sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Karşıyaka Semt 1 Polikliniği sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

Konum

Yorum Yap

 
Kaynak: Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)