SEKTÖRLER

Yapı Sektörü / İnşaatGörüntülenme Sayısı 2208

Kozan Oğlu İnşaat

Firmaya Mesaj Gönder

Sosyal Medya'da Paylaş

Firma Hakkında

Mutlu bir şekilde yaşamanız için temelleri şimdiden atıyoruz ! Mütahitlik , inşaat ve yapı deyince zirvede biz varız !

Kozanoğlu İnşaat, kurulduğu günden bu yana hizmet verdiği inşaat sektöründe güvenilir yapısı, çözüm odaklı iş anlayışı, uzman kadrosu ve çizgisinden ödün vermeyen tarzı ile fark yaratmış ve bu farkı günden güne daha da belirgin hale getirerek prestijli bir yer almıştır. 2003’ten bu yana edindiği deneyimler ile sektörün zirvesine yerleşmeye doğru emin adımlarla ilerleyen Kozanoğlu İnşaat ve müşterilerine verdiği %100 memnuniyet garantisi ile güvenilir bir inşaat firması olmuştur. Hayata geçirdiği projelerde çalışanlarının iş güvenliğini sağlamak, projenin zamanında ve eksiksiz bir biçimde bitirmek ve müşterilerine sağlam, güvenilir, ferah yaşam alanları yaratmak birincil görevlerindendir.

Hedeflerimiz sürekli büyüyor!

Kozanoğlu İnşaat, müşterilerine kaliteli ve güvenilir hizmet vererek sektörün lider firması haline gelmek, Türkiye’nin ekonomik yapısına büyük katkı veren inşaat sektöründe hizmet veren bir firma olarak Avrupa’da ve Dünya’da Türkiye’nin gülen yüzü olmayı hedeflemektedir. Kozanoğlu İnşaat, hayata geçirdiği tüm projelerin zemin etütlerini Jeofizik Mühendisleri Odası ve bağlı kurumlara yaptırmakta, bu şekilde %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.

 

  Misyonumuz

Müşterilerimize , adil ve  piyasada rekabet edebilir fiyatlar üzerinden en üstün kalitede inşaat hizmetleri  sunmaktır.

Dakik, detaylara önem veren ve hizmet odaklı yaklaşımlarımızla tüm alanlarda  sağlanan müşteri memnuniyeti ile başarıya ulaşmış tekrara ve yönlendirmeye dayanan iş vasıtasıyla şirketimizin uzun ömürlü olmasını sağlamak.

Motive, esnek ve işine odaklanan ekipler istihdam ederek ve destekleyerek yüksek kalitede, uygun maliyetli projeler teslim etmek.

Tedarikçilerimizle, alt yüklenicilerimizle, meslek kuruluşları ve müşterilerimizle olan ilişkilerimizde profesyonellik, dürüstlük, doğruluk ve adaleti en yüksek seviyede  sürdürmek

Firma Hizmet Tecrübesi

2003’ten bu yana edindiğimiz deneyimler ile Hizmetinizdeyiz

Firma Referanslar

Duran Apartman
Ataşehir
Kozanoğlu Apartman
Nur Apartman
Düzgün Apartman
Erdinç Apartman
Çekmeköy
Çekmeköy Merkez
Ümraniye Çakmak Mahallesi

Harita

Yorum Yap


Bu Firmaya Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorum Yapan Siz Olabilirsiniz. Yorum Yap