SEKTÖRLER

Yapı Sektörü / İnşaatGörüntülenme Sayısı 2297

Kozan Oğlu İnşaat

Firmaya Mesaj Gönder

Sosyal Medya'da Paylaş

Firma Hakkında

Mutlu bir şekilde yaşamanız için temelleri şimdiden atıyoruz ! Mütahitlik , inşaat ve yapı deyince zirvede biz varız !

Kozanoğlu İnşaat, kurulduğu günden bu yana hizmet verdiği inşaat sektöründe güvenilir yapısı, çözüm odaklı iş anlayışı, uzman kadrosu ve çizgisinden ödün vermeyen tarzı ile fark yaratmış ve bu farkı günden güne daha da belirgin hale getirerek prestijli bir yer almıştır. 2003’ten bu yana edindiği deneyimler ile sektörün zirvesine yerleşmeye doğru emin adımlarla ilerleyen Kozanoğlu İnşaat ve müşterilerine verdiği %100 memnuniyet garantisi ile güvenilir bir inşaat firması olmuştur. Hayata geçirdiği projelerde çalışanlarının iş güvenliğini sağlamak, projenin zamanında ve eksiksiz bir biçimde bitirmek ve müşterilerine sağlam, güvenilir, ferah yaşam alanları yaratmak birincil görevlerindendir.

Hedeflerimiz sürekli büyüyor!

Kozanoğlu İnşaat, müşterilerine kaliteli ve güvenilir hizmet vererek sektörün lider firması haline gelmek, Türkiye’nin ekonomik yapısına büyük katkı veren inşaat sektöründe hizmet veren bir firma olarak Avrupa’da ve Dünya’da Türkiye’nin gülen yüzü olmayı hedeflemektedir. Kozanoğlu İnşaat, hayata geçirdiği tüm projelerin zemin etütlerini Jeofizik Mühendisleri Odası ve bağlı kurumlara yaptırmakta, bu şekilde %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.

 

  Misyonumuz

Müşterilerimize , adil ve  piyasada rekabet edebilir fiyatlar üzerinden en üstün kalitede inşaat hizmetleri  sunmaktır.

Dakik, detaylara önem veren ve hizmet odaklı yaklaşımlarımızla tüm alanlarda  sağlanan müşteri memnuniyeti ile başarıya ulaşmış tekrara ve yönlendirmeye dayanan iş vasıtasıyla şirketimizin uzun ömürlü olmasını sağlamak.

Motive, esnek ve işine odaklanan ekipler istihdam ederek ve destekleyerek yüksek kalitede, uygun maliyetli projeler teslim etmek.

Tedarikçilerimizle, alt yüklenicilerimizle, meslek kuruluşları ve müşterilerimizle olan ilişkilerimizde profesyonellik, dürüstlük, doğruluk ve adaleti en yüksek seviyede  sürdürmek

Firma Hizmet Tecrübesi

2003’ten bu yana edindiğimiz deneyimler ile Hizmetinizdeyiz

Firma Referanslar

Duran Apartman
Ataşehir
Kozanoğlu Apartman
Nur Apartman
Düzgün Apartman
Erdinç Apartman
Çekmeköy
Çekmeköy Merkez
Ümraniye Çakmak Mahallesi

Firma - [ Kozan Oğlu İnşaat ]

Kozan Oğlu İnşaat , Yapı Sektörü / İnşaat olarak hizmet vermektedir. ilinde ilçesinde olan Kozan Oğlu İnşaat , Yapı Sektörü / İnşaat dir. ilçesinde Yapı Sektörü / İnşaat arandığında Kozan Oğlu İnşaat , Yapı Sektörü / İnşaat olarak hizmet vermektedir. da ilçesinde Yapı Sektörü / İnşaat için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. Kozan Oğlu İnşaat telefon numarası: den de ulaşabilirsiniz. da Yapı Sektörü / İnşaat için telefon numarası, web sitesi, mail adresi, fax numarası, yol tarifi ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.


Kozan Oğlu İnşaat hakkında ki iletişim bilgilerine, Yapı Sektörü / İnşaat hakkında ki bilgilere ve varsa Kozan Oğlu İnşaat fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Kozan Oğlu İnşaat konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.


En çok aranan Kozan Oğlu İnşaat için tüm bilgilere buradan ulaşabileceğiniz gibi Kozan Oğlu İnşaat için yol tarifi de alabilirsiniz. da Yapı Sektörü / İnşaat arayanlar için Yapı Sektörü / İnşaat nasıl giderim, Yapı Sektörü / İnşaat nerede, Yapı Sektörü / İnşaat yol tarifi gibi arama sonuçlarına sitemiz üzerinden yol tarifi alarak Kozan Oğlu İnşaat firmasına yol tarifi alabilirsiniz.


Kozan Oğlu İnşaat mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Kozan Oğlu İnşaat iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Kozan Oğlu İnşaat sosyal medya hesapları varsa da bulunan Yapı Sektörü / İnşaat için Kozan Oğlu İnşaat sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Kozan Oğlu İnşaat sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.


Kozan Oğlu İnşaat sosyal medya hesapları bulunmuyorsa Yapı Sektörü / İnşaat hakkında bilgi almak için Kozan Oğlu İnşaat telefon numarası üzerinden yada Kozan Oğlu İnşaat adresinden Yapı Sektörü / İnşaat konumuna giderekte bilgi alabilirsiniz.

Harita

Yorum Yap


Bu Firmaya Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorum Yapan Siz Olabilirsiniz. Yorum Yap