image
Reklam
Martı Halı Yıkama

Fişekhane

Fişekhane , KÜLTÜR MERKEZİ olarak hizmet vermektedir. İSTANBUL ilinde Zeytinburnu ilçesinde olan FişekhaneKÜLTÜR MERKEZİ arandığında Fişekhane için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.  ya da  web sitesi https://fisekhane.com, , Yol tarifi adres: İstiklal Mah. Kazlıçeşme mah. Kennedy Cad, No52V, 34020 Zeytinburnu, İSTANBUL ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

Fişekhane hakkında ki iletişim bilgilerine, KÜLTÜR MERKEZİ hakkında ki bilgilere ve varsa Fişekhane fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Fişekhane konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

Fişekhane mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Fişekhane iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Fişekhane sosyal medya hesapları varsa da bulunan KÜLTÜR MERKEZİ için Fişekhane sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Fişekhane sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

İnsanlara ne düşündüğünü söyle.

Bu işletmeyle ilgili deneyiminizi paylaşarak başkalarına yardımcı olun.

Yorum Yaz

Puan Ver


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumunuz Kaydedilmiştir. Yönetici Tarafından Onaylandıktan Sonra Yayınlanıcaktır.

    Kaynak:

    Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)

    Düzenleme Oluştur