Türkiyenin en kapsamlı ve en büyük firma rehberine hoşgeldiniz.

Lale Sineması | Eğlence

Lale Sineması firması, İstanbul / Adalar ilçesinde ki Büyükada-maden, Alparslan Sokağı No:1, 34970 adresindedir. İstanbul 'da Eğlence arayanlar için en iyi adrestesiniz.
Lale Sineması - Adalar İstanbul - Eğlence
Kategoriler
Lale Sineması

[ Görüntülenme Sayısı 28 ]

Firma Adı:
Lale Sineması
Kategori:
Eğlence
Adres:
Büyükada-maden, Alparslan Sokağı No:1, 34970 Adalar, İstanbul
İlçe / İL:
Adalar, İstanbul
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Linkedin'da Paylaş Pinterest'de Paylaş

Firma -> Lale Sineması

Lale Sineması , Eğlence olarak hizmet vermektedir. İstanbul ilinde Adalar ilçesinde olan Lale SinemasıEğlence arandığında Lale Sineması için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.  ya da web sitesi oho2017blog.wordpress.com, yol tarifi adres: Büyükada-maden, Alparslan Sokağı No:1, 34970 Adalar, İstanbul ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

Lale Sineması hakkında ki iletişim bilgilerine, Eğlence hakkında ki bilgilere ve varsa Lale Sineması fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Lale Sineması konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

Lale Sineması mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Lale Sineması iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Lale Sineması sosyal medya hesapları varsa da bulunan Eğlence için Lale Sineması sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Lale Sineması sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

Konum

Yorum Yap

 
Kaynak: Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)