SEKTÖRLER

Elektrik ve Elektronik Sanayi / Elektrik-Elektronik FirmaGörüntülenme Sayısı 1118

Lotus Keypad

Firmaya Mesaj Gönder

Sosyal Medya'da Paylaş

Firma Hakkında

Lotus Keypad; toplantılarınıza kattığı etkinlik ve verimlilik ile interaktif bir ortam oluşturan, sunumlarınıza hızlı geribildirim almanızı sağlayan elektronik oylama-yanıtlama cihazı (keypad) satışını gerçekleştirmektedir.

Keypad (elektronik oylama-yanıtlama sistemi); toplantılar, seçimler, sınavlar, anketler, yarışmalar gibi birçok alanda sağladığı pratik çözümlerle dünya genelinde vazgeçilmez bir geribildirim aracı haline gelmiştir. Lotus Keypad, bu ihtiyaçtan hareketle 2015 yılında Ankara’da faaliyetlerine başlamıştır.

Kaliteli ürün, uygun fiyatlı satış, dürüst, sorunsuz ve hızlı teslimat anlayışı ile beraber sunacağımız satış sonrası desteğimizle koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak öncelikli amacımızdır.

Bilgi toplumunun gerekliliği ve gelişen teknolojinin olanaklarından hemen her alanda yararlanmak ilkesini benimsedik. Bu sebeple kalite odaklı bir satış hizmeti ile elektronik oylama-yanıtlama sistemi keypad’in geniş kitleler ve kurumlarla tanışması ise nihai hedefimizdir.

Firma Referanslar

keypad satış
oylama sistemi satış
keypad
oylama-yanıtlama sistemi
elektronik oylama sistemi
oylama sistemi
keypad oylama sistemi
keypad oylama-yanıtlama sistemi
keypad elektronik oylama sistemi
keypad sistemi
elektronik oylama cihazı
elektronik oylama sistemi satış
oylama sistemi kiralama
oylama cihazı
elektronik oylama
elektronik anket
elektronik anket sistemi
interaktif oylama
interaktif oylama sistemi

Firma - [ Lotus Keypad ]

Lotus Keypad , Elektrik ve Elektronik Sanayi / Elektrik-Elektronik Firma olarak hizmet vermektedir. ilinde ilçesinde olan Lotus Keypad , Elektrik ve Elektronik Sanayi / Elektrik-Elektronik Firma dir. ilçesinde Elektrik ve Elektronik Sanayi / Elektrik-Elektronik Firma arandığında Lotus Keypad , Elektrik ve Elektronik Sanayi / Elektrik-Elektronik Firma olarak hizmet vermektedir. da ilçesinde Elektrik ve Elektronik Sanayi / Elektrik-Elektronik Firma için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. Lotus Keypad telefon numarası: den de ulaşabilirsiniz. da Elektrik ve Elektronik Sanayi / Elektrik-Elektronik Firma için telefon numarası, web sitesi, mail adresi, fax numarası, yol tarifi ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.


Lotus Keypad hakkında ki iletişim bilgilerine, Elektrik ve Elektronik Sanayi / Elektrik-Elektronik Firma hakkında ki bilgilere ve varsa Lotus Keypad fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Lotus Keypad konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.


En çok aranan Lotus Keypad için tüm bilgilere buradan ulaşabileceğiniz gibi Lotus Keypad için yol tarifi de alabilirsiniz. da Elektrik ve Elektronik Sanayi / Elektrik-Elektronik Firma arayanlar için Elektrik ve Elektronik Sanayi / Elektrik-Elektronik Firma nasıl giderim, Elektrik ve Elektronik Sanayi / Elektrik-Elektronik Firma nerede, Elektrik ve Elektronik Sanayi / Elektrik-Elektronik Firma yol tarifi gibi arama sonuçlarına sitemiz üzerinden yol tarifi alarak Lotus Keypad firmasına yol tarifi alabilirsiniz.


Lotus Keypad mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Lotus Keypad iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Lotus Keypad sosyal medya hesapları varsa da bulunan Elektrik ve Elektronik Sanayi / Elektrik-Elektronik Firma için Lotus Keypad sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Lotus Keypad sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.


Lotus Keypad sosyal medya hesapları bulunmuyorsa Elektrik ve Elektronik Sanayi / Elektrik-Elektronik Firma hakkında bilgi almak için Lotus Keypad telefon numarası üzerinden yada Lotus Keypad adresinden Elektrik ve Elektronik Sanayi / Elektrik-Elektronik Firma konumuna giderekte bilgi alabilirsiniz.

Harita

Yorum Yap


Bu Firmaya Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorum Yapan Siz Olabilirsiniz. Yorum Yap