SEKTÖRLER

Diğer / DiğerGörüntülenme Sayısı 1051

Makina Dükkan - Makinadukkan.com

Firmaya Mesaj Gönder

Sosyal Medya'da Paylaş

Firma Hakkında

2002 yılından bu yana hizmet veren Temel Bilişim bilgi ve birikimini internet ortamına hem yatırım hem de paylaşım olarak aktarmak isteyen genç ve tecrübeli beyinlerden oluşan bir ekiptir. yüzlerce farklı çalışmaya imza atmış olan firmamız bilişim sektöründeki gelişmeleri çok yakından izleyerek geliştirdiği sistemlerle sektöre yol gösteren bir firma olmuştur.

Müşterilerimizin internet ortamındaki hedeflerini projelendiren Teknolojiyi hayatın her alanında kullanan genç ve dinamik bir ekibiz.

Ülkemizde imalat sektörünün gelişmesi ile birlikte dış ticaret hacmi de doğru orantılı olarak artmakta ve Türkiye'den Ortadoğu pazarına özellikle makina ve otomotiv alanında özel üretim ve satış yapılmakta.

Son yıllarda teknolojinin gelişmesi ile birlikte internet ortamı ticarette çok etkin olmaya başlamış ve dış ticarette özellikle sanayi alanında internet üzerinden sipariş ve imalat yapılmakta.

 

Firma Hizmet Tecrübesi

Makina üreticilerinin yurt içinde ve dış ticarette ürünlerini internet üzerinden sergileyebilecekleri web sitesi olan makinadukkan.com;

hidrolik pres, ambalaj makinaları, vinç, mermer makinaları, tarım makinaları gibi pek çok kategoride makina ilanlarının yayınlanabildiği bir platform.

2. el makina ilanları yayınlanan sitede makina imalatçıları kendilerine ait alt sayfalar oluşturarak dükkan açabiliyor ve makina al sat işlemleri yapabiliyor.

Satılık makina ilanlarına ait istatistiklerini ilanların görüntülenme sayılarını sayfalarının ziyaretçi sayılarını da üyeler, üye paneli üzerinden görüntüleyebiliyor.

makina yada otomotiv yedek parça imalat sektöründeki firma ve şirketlere ait sayfaları bulabileceğiniz sitenin adresi http://www.makinadukkan.com hemen ziyaret edebilirsiniz.

"Dükkan Senin..."sloganı ile çıkış yapan"Makina Dükkan"Temel Bilişim yazılımcıları tarafından 6 ay süren bir çalışma ile tamamlanarak Nisan 2014 tarihinde hizmet vermeye başladı.

Firma Referanslar

ikinci el makina
sıfır makina
makina al sat
satılık makina
makina ilanları
makina satış
2. El makinalar

Firma - [ Makina Dükkan - Makinadukkan.com ]

Makina Dükkan - Makinadukkan.com , Diğer / Diğer olarak hizmet vermektedir. ilinde ilçesinde olan Makina Dükkan - Makinadukkan.com , Diğer / Diğer dir. ilçesinde Diğer / Diğer arandığında Makina Dükkan - Makinadukkan.com , Diğer / Diğer olarak hizmet vermektedir. da ilçesinde Diğer / Diğer için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. Makina Dükkan - Makinadukkan.com telefon numarası: 0332 5020640 den de ulaşabilirsiniz. da Diğer / Diğer için telefon numarası, web sitesi, mail adresi, fax numarası, yol tarifi ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.


Makina Dükkan - Makinadukkan.com hakkında ki iletişim bilgilerine, Diğer / Diğer hakkında ki bilgilere ve varsa Makina Dükkan - Makinadukkan.com fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Makina Dükkan - Makinadukkan.com konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.


En çok aranan Makina Dükkan - Makinadukkan.com için tüm bilgilere buradan ulaşabileceğiniz gibi Makina Dükkan - Makinadukkan.com için yol tarifi de alabilirsiniz. da Diğer / Diğer arayanlar için Diğer / Diğer nasıl giderim, Diğer / Diğer nerede, Diğer / Diğer yol tarifi gibi arama sonuçlarına sitemiz üzerinden yol tarifi alarak Makina Dükkan - Makinadukkan.com firmasına yol tarifi alabilirsiniz.


Makina Dükkan - Makinadukkan.com mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Makina Dükkan - Makinadukkan.com iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Makina Dükkan - Makinadukkan.com sosyal medya hesapları varsa da bulunan Diğer / Diğer için Makina Dükkan - Makinadukkan.com sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Makina Dükkan - Makinadukkan.com sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.


Makina Dükkan - Makinadukkan.com sosyal medya hesapları bulunmuyorsa Diğer / Diğer hakkında bilgi almak için Makina Dükkan - Makinadukkan.com telefon numarası üzerinden yada Makina Dükkan - Makinadukkan.com adresinden Diğer / Diğer konumuna giderekte bilgi alabilirsiniz.

Harita

Yorum Yap


Bu Firmaya Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorum Yapan Siz Olabilirsiniz. Yorum Yap