Türkiyenin en kapsamlı ve en büyük firma rehberine hoşgeldiniz.

Manisa Celal Bayar Üniversitesi Hafsa Sultan Hastanesi | Üniversite Hastanesi

Manisa Celal Bayar Üniversitesi Hafsa Sultan Hastanesi firması, Manisa / Yunusemre ilçesinde ki Uncubozköy, Celal Bayar Ünv., 45030 adresindedir. Manisa 'da Üniversite Hastanesi arayanlar için en iyi adrestesiniz. Telefon: 444 4 228
Manisa Celal Bayar Üniversitesi Hafsa Sultan Hastanesi - Yunusemre Manisa - Üniversite Hastanesi
Kategoriler
Manisa Celal Bayar Üniversitesi Hafsa Sultan Hastanesi

[ Görüntülenme Sayısı 7 ]

Firma Adı:
Manisa Celal Bayar Üniversitesi Hafsa Sultan Hastanesi
Telefon:
444 4 228
Adres:
Uncubozköy, Celal Bayar Ünv., 45030 Yunusemre, Manisa
İlçe / İL:
Yunusemre, Manisa
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Linkedin'da Paylaş Pinterest'de Paylaş

Firma -> Manisa Celal Bayar Üniversitesi Hafsa Sultan Hastanesi

Manisa Celal Bayar Üniversitesi Hafsa Sultan Hastanesi , Üniversite Hastanesi olarak hizmet vermektedir. Manisa ilinde Yunusemre ilçesinde olan Manisa Celal Bayar Üniversitesi Hafsa Sultan HastanesiÜniversite Hastanesi arandığında Manisa Celal Bayar Üniversitesi Hafsa Sultan Hastanesi için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. Telefon numarası: 444 4 228 den de ulaşabilirsiniz. ya da  yol tarifi adres: Uncubozköy, Celal Bayar Ünv., 45030 Yunusemre, Manisa ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

Manisa Celal Bayar Üniversitesi Hafsa Sultan Hastanesi hakkında ki iletişim bilgilerine, Üniversite Hastanesi hakkında ki bilgilere ve varsa Manisa Celal Bayar Üniversitesi Hafsa Sultan Hastanesi fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Manisa Celal Bayar Üniversitesi Hafsa Sultan Hastanesi konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

Manisa Celal Bayar Üniversitesi Hafsa Sultan Hastanesi mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Manisa Celal Bayar Üniversitesi Hafsa Sultan Hastanesi iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Manisa Celal Bayar Üniversitesi Hafsa Sultan Hastanesi sosyal medya hesapları varsa da bulunan Üniversite Hastanesi için Manisa Celal Bayar Üniversitesi Hafsa Sultan Hastanesi sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Manisa Celal Bayar Üniversitesi Hafsa Sultan Hastanesi sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

Konum

Yorum Yap

 
Kaynak: Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)