Türkiyenin en kapsamlı ve en büyük firma rehberine hoşgeldiniz.

Maximum Uniq | Etkinlik mekânı

Maximum Uniq firması, İstanbul / Sarıyer ilçesinde ki Huzur Mh., Uniq İstanbul, Maslak Ayazağa Cd. No:4, 34485 adresindedir. İstanbul 'da Etkinlik mekânı arayanlar için en iyi adrestesiniz. Telefon: 902123522233
Maximum Uniq - Sarıyer İstanbul - Etkinlik Mekânı
Kategoriler
Maximum Uniq

[ Görüntülenme Sayısı 6 ]

Firma Adı:
Maximum Uniq
Kategori:
Etkinlik mekânı
Telefon:
902123522233
Adres:
Huzur Mh., Uniq İstanbul, Maslak Ayazağa Cd. No:4, 34485 Sarıyer, İstanbul
İlçe / İL:
Sarıyer, İstanbul
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Linkedin'da Paylaş Pinterest'de Paylaş

Firma -> Maximum Uniq

Maximum Uniq , Etkinlik mekânı olarak hizmet vermektedir. İstanbul ilinde Sarıyer ilçesinde olan Maximum UniqEtkinlik mekânı arandığında Maximum Uniq için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. Telefon numarası: 902123522233 den de ulaşabilirsiniz. ya da  yol tarifi adres: Huzur Mh., Uniq İstanbul, Maslak Ayazağa Cd. No:4, 34485 Sarıyer, İstanbul ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

Maximum Uniq hakkında ki iletişim bilgilerine, Etkinlik mekânı hakkında ki bilgilere ve varsa Maximum Uniq fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Maximum Uniq konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

Maximum Uniq mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Maximum Uniq iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Maximum Uniq sosyal medya hesapları varsa da bulunan Etkinlik mekânı için Maximum Uniq sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Maximum Uniq sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

Konum

Yorum Yap

 
Kaynak: Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)