SEKTÖRLER

Diğer / DiğerGörüntülenme Sayısı 787

Medical Life Group

Firmaya Mesaj Gönder

Sosyal Medya'da Paylaş

Firma Hakkında

Hizmet sektöründe 15. yılını dolduran Medical Life Group, Üyelerin istekleri doğrultusunda sürekli proje geliştiren, yeniliklere açık, çalışanlarına belirli periyotlarda eğitim vermekte, kurumsal yapısıyla maksimum müşteri memnuniyeti ilkesiyle yoluna devam etmektedir.

 

Kurulduğu ilk günden bu yana gerek üyelerine ve gerekse iş ortaklarına fayda üretmeyi hedef edinmiş, müşteri odaklı, yaratıcı, uygun maliyetli hizmetler sunan, AVA CERT İNTERNATİONAL ANADOLU ULUSLARARASI BELGELENDİRME HİZMETLERİ tarafından belgelendirilmesi tamamlanan ISO 9001:2008 kalite standartları ile sektörünün öncü ve güçlü kuruluşlarındandır.

 

 

İstanbul, İzmir ve Bursa illerinde ki üyelerine yönelik iletişim organizasyonu hizmeti veren MEDİCAL LİFE GROUP, 70 kişilik uzman kadrosu ile işbirliği yaptığı sektörünün seçkin anlaşmalı kurumları, sahip olduğu güçlü veri bankası ve kendi yazılım desteği ile 7/24 bireysel tanımlı hizmet vermektedir.

MEDİCAL LİFE GROUP olarak temel amacımız, sürekli büyüyen, çalışanlarımızın işini severek yaptığı, kaliteli hizmet ve üst düzey güven sağlamak.

 

ALTYAPIMIZ

İletişim trafiğimiz Turkcell kalitesi ile DİGİTAL BLUEGATE PRI FCT cihazları ile yapmaktayız. Santral network ağımızı Hp ve Cwiz sistemi kontrol etmektedir.

Çağrı merkezimiz aynı anda 150 çağrıyı karşılayabilme kapasitesine sahiptir. Turkcell A.Ş. ile 3 yıldır süren kurumsal ses anlaşmamız vardır.

Gisad A.Ş. , Millenicom Telekomünikasyon Hizmetleri A.Ş. ve Superonline ses trafiğimize destek vermektedir.

Gelişen teknolojiyle beraber yaptığımız yatırımlar aralıksız devam etmektedir.

 

HİZMETLERİMİZ

Öncelikli sağlık hizmeti

Medikal Cihazlar

Uyarı sistemi

Sağlık ve labaratuvar hizmetleri

Refakatçi ve hastabakıcı hizmetleri

Acil ilaç temini

Özel avantajlar

Tıbbi danışmanlık

Acil müdahale organizasyonu

Harita

Yorum Yap


Bu Firmaya Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorum Yapan Siz Olabilirsiniz. Yorum Yap