Artimed Medikal Hakkında

Biz Kimiz?

Artımed , genç ve dinamik kadrosuyla medikal ürün sektöründe profesyonel hizmet anlayışını ve kaliteli ürünleri bir arada sunmaktadır. Maliyetlerinizi etkin olarak yönetmenizi sağlar, verimliliğinizi ve karlılığınızı yükseltmeyi hedefler. Sektörü yakından takip ederek ürün gamını yenilikler ile eczana ve ecza depolarında zenginleştirmektedir.

Stratejimiz, kaliteden ödün vermeden ve uygun fiyatlarla sizlere ulaşabilmektir. Bu hedef doğrultusunda müşterilerimizin memnuniyetini sistemli olarak izlemeyi ve elde ettiğimiz sonuçlarla sunduğumuz hizmeti geliştirmeyi prensip edinmekteyiz.

 

İlkelerimiz

 

* Sahip olduğumuz değerler ile hedef ve stratejilerini birleştirmek ve hedef pazarda sürekli gelişme ile büyümek.

* Ürün ve hizmetlerimizi müşterilerimize artan kalitede, rakiplerimizden daha önce sunarak pazarda ve rekabette sahip olduğumuz üstünlüğü sürdürmek

* Kalitede sürekliliğin sağlanabilmesi amacı ile şirket genelinde planlı ve sistemli bir organizasyon ile hedeflenen kalite seviyesine ulaşmak.

* Müşterilerimizin uzun vadeli bağlılığını sağlamak.

* Sektörümüz ile ilgili konulan çevre yasalarına uyumlu çalışmak.

* Tükettiğimiz enerjinin en etkili şekilde kullanımını sağlamak.

* Geri kazanımla ilgili yapılması gereken tüm faaliyetleri sağlamak.

* Teknolojik gelişmelere paralel olarak çevreci bir anlayışla sürekli gelişmek.

* Her bireyin haklarına saygılı olmak.

* Çalışanlarımızı insan sağlığı ve iş güvenliğini her zaman ön planda tutmak.

 

Vizyonumuz

 

İşletmemizin kendi sahasındaki diğer işletmelerden çalışmaları, çalışma şartları ve ürün kalitesi ile farklı bir lider olabilmesi için, üründe kalitenin işletmede kalite olması gerekliliğine inanıyoruz. Bu nedenle kalite yönetim sistemi etkinliğini işletmemizde sürekli iyileştirmekle globalleşen dünyada medikal sektörde yerimizi almak, ismimizi dünyaya duyurmak ve marka olmaktır.

 

Misyonumuz

 

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerine uygun ve yürürlükteki mevzuat şartlarını karşılayan, ürünü düzenli bir şekilde sağlama yeteneğini göstermek ve müşteri memnuniyetini artırmak için oluşturduğumuz kalite yönetim sistemini çalışanların katılımıyla verimli olarak uygulamak ve etkinliğini sürekli iyileştirmektir.

Artimed Medikal

Artimed Medikal, Medikal Ortopedik Ürün sektöründe hizmet vermektedir. İSTANBUL ilinde Başakşehir ilçesinde olan Artimed Medikal, Medikal Ortopedik Ürün kategorisinde hizmet veren firmadır. Başakşehir ilçesinde Medikal Ortopedik Ürün arandığında Artimed Medikal olarak sizlere en iyi hizmeti vermektedir. İSTANBUL da Başakşehir ilçesinde Medikal Ortopedik Ürün için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

Artimed Medikal hakkında ki güncel iletişim bilgilerine, Medikal Ortopedik Ürün hakkında ki bilgilere ve varsa Artimed Medikal fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Artimed Medikal konumu, sokak görüntüleri ve sanal turlara ve diğer detaylı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.


En çok arananlar listesinde bulunan Artimed Medikal için tüm bilgilere buradan ulaşabileceğiniz gibi Artimed Medikal için yol tarifi de alabilirsiniz. İSTANBUL da Medikal Ortopedik Ürün arayanlar için İSTANBUL Medikal Ortopedik Ürün nasıl giderim, İSTANBUL Medikal Ortopedik Ürün nerede, İSTANBUL Medikal Ortopedik Ürün yol tarifi gibi arama sonuçlarına web sitemiz üzerinden yol tarifi alarak Artimed Medikal firmasına ulaşabilirsiniz.

Artimed Medikal mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Artimed Medikal iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Artimed Medikal sosyal medya hesapları varsa İSTANBUL da bulunan Medikal Ortopedik Ürün için Artimed Medikal sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, ürünleri, fotoğrafları vb. paylaşımları Artimed Medikal sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

Artimed Medikal sosyal medya hesapları bulunmuyorsa Medikal Ortopedik Ürün hakkında bilgi almak için Artimed Medikal telefon numarası üzerinden yada Artimed Medikal adresinden Medikal Ortopedik Ürün konumuna giderekte bilgi alabilirsiniz.

İSTANBUL firma rehberi ile İSTANBUL ilçesinde ki işletme bilgilerine, İSTANBUL nöbetçi eczane, İSTANBUL taksi telefonu ve İSTANBUL çilingir telefonu gibi İSTANBUL ilçesinde ki en popüler arama sonuçlarına sitemizden ulaşabilirsiniz. İSTANBUL Medikal Ortopedik Ürün nerede, İSTANBUL Medikal Ortopedik Ürün nasıl giderim, İSTANBUL Medikal Ortopedik Ürün yol tarifi ve İSTANBUL en yakın Medikal Ortopedik Ürün ulaşabilirsiniz. İSTANBUL ücretsiz firma rehberi ile ücretsiz firma ekleyebilirsiniz. Firmanızı ücretsiz ekleyerek arama trafiğinizi yükseltebilirsiniz. Organik SEO (arama motorlarında sıralamanızın yükselmesi) ile işletmenize değer katabilirsiniz. İnternet reklamcılığı ile ücretsiz olarak işletmenizin reklamını yapabilirsiniz. radyo, televizyon, dergi, billboard reklamcılığı yerine hiçbir ücret ödemeden sitemize firmanızı ekleyerek ücretsiz reklam yapabilirsiniz.İletişim Bilgileri
Yorum Kaydedildi !

Yönetici Tarafından Onaylandıktan sonra yorumunuz yayınlanacaktır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *S.S.Sorular

Bültene abone ol

ve gelen kutusunda yeni reklamlar alın