SEKTÖRLER

Yapı Sektörü / İnşaatGörüntülenme Sayısı 1180

Meka Mimarlık

Firmaya Mesaj Gönder

Sosyal Medya'da Paylaş

Firma Hakkında

Mimari, iç mekan tasarımı konsept projeleri ve uygulama alanlarında İstanbulda başta olmak üzere tüm Türkiye'de faaliyet göstermektedir.Modern mimarlık ilkelerini tasarım prensibi olarak belirleyen MEKA Mimarlık, yatırımcı ve kullanıcı ihtiyaçlarını, estetik ve malzeme gereklilikleri ile göz önünde bulundurarak tasarım yapar.

Mimar ve  iç mimarlardan oluşan güçlü ekibi ile her proje için araştırma ve tasarım grupları oluşturarak çalışır.

Konut, villa, ofis, mağaza, cafe, restorant gibi pek çok ayrı alanlarda birçok projeye imza atan MEKA Mimarlık; tasarımı bir bütün olarak ele alıp, plandan cepheye, iç mekandan peyzaja her aşamada tasarımda bütünlük ilkesini benimsemekte olup titiz uygulama ekibi ile tasarımını yaptığı mekanları hayata geçirmektedir.

Firma Hizmet Tecrübesi

Mimari, iç mekan tasarımı konsept projeleri ve uygulama alanlarında İstanbulda başta olmak üzere tüm Türkiye'de faaliyet göstermektedir.Modern mimarlık ilkelerini tasarım prensibi olarak belirleyen MEKA Mimarlık, yatırımcı ve kullanıcı ihtiyaçlarını, estetik ve malzeme gereklilikleri ile göz önünde bulundurarak tasarım yapar. Mimar ve iç mimarlardan oluşan güçlü ekibi ile her proje için araştırma ve tasarım grupları oluşturarak çalışır. Konut, villa, ofis, mağaza, cafe, restorant gibi pek çok ayrı alanlarda birçok projeye imza atan MEKA Mimarlık; tasarımı bir bütün olarak ele alıp, plandan cepheye, iç mekandan peyzaja her aşamada tasarımda bütünlük ilkesini benimsemekte olup titiz uygulama ekibi ile tasarımını yaptığı mekanları hayata geçirmektedir.

Firma Referanslar

iç mimarlık
yapı tadilat
yapı dekorasyon

Harita

Yorum Yap


Bu Firmaya Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorum Yapan Siz Olabilirsiniz. Yorum Yap