SEKTÖRLER

Yapı Sektörü / İnşaatGörüntülenme Sayısı 1211

Meka Mimarlık

Firmaya Mesaj Gönder

Sosyal Medya'da Paylaş

Firma Hakkında

Mimari, iç mekan tasarımı konsept projeleri ve uygulama alanlarında İstanbulda başta olmak üzere tüm Türkiye'de faaliyet göstermektedir.Modern mimarlık ilkelerini tasarım prensibi olarak belirleyen MEKA Mimarlık, yatırımcı ve kullanıcı ihtiyaçlarını, estetik ve malzeme gereklilikleri ile göz önünde bulundurarak tasarım yapar.

Mimar ve  iç mimarlardan oluşan güçlü ekibi ile her proje için araştırma ve tasarım grupları oluşturarak çalışır.

Konut, villa, ofis, mağaza, cafe, restorant gibi pek çok ayrı alanlarda birçok projeye imza atan MEKA Mimarlık; tasarımı bir bütün olarak ele alıp, plandan cepheye, iç mekandan peyzaja her aşamada tasarımda bütünlük ilkesini benimsemekte olup titiz uygulama ekibi ile tasarımını yaptığı mekanları hayata geçirmektedir.

Firma Hizmet Tecrübesi

Mimari, iç mekan tasarımı konsept projeleri ve uygulama alanlarında İstanbulda başta olmak üzere tüm Türkiye'de faaliyet göstermektedir.Modern mimarlık ilkelerini tasarım prensibi olarak belirleyen MEKA Mimarlık, yatırımcı ve kullanıcı ihtiyaçlarını, estetik ve malzeme gereklilikleri ile göz önünde bulundurarak tasarım yapar. Mimar ve iç mimarlardan oluşan güçlü ekibi ile her proje için araştırma ve tasarım grupları oluşturarak çalışır. Konut, villa, ofis, mağaza, cafe, restorant gibi pek çok ayrı alanlarda birçok projeye imza atan MEKA Mimarlık; tasarımı bir bütün olarak ele alıp, plandan cepheye, iç mekandan peyzaja her aşamada tasarımda bütünlük ilkesini benimsemekte olup titiz uygulama ekibi ile tasarımını yaptığı mekanları hayata geçirmektedir.

Firma Referanslar

iç mimarlık
yapı tadilat
yapı dekorasyon

Firma - [ Meka Mimarlık ]

Meka Mimarlık , Yapı Sektörü / İnşaat olarak hizmet vermektedir. ilinde ilçesinde olan Meka Mimarlık , Yapı Sektörü / İnşaat dir. ilçesinde Yapı Sektörü / İnşaat arandığında Meka Mimarlık , Yapı Sektörü / İnşaat olarak hizmet vermektedir. da ilçesinde Yapı Sektörü / İnşaat için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. Meka Mimarlık telefon numarası: 05374981222 den de ulaşabilirsiniz. da Yapı Sektörü / İnşaat için telefon numarası, web sitesi, mail adresi, fax numarası, yol tarifi ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.


Meka Mimarlık hakkında ki iletişim bilgilerine, Yapı Sektörü / İnşaat hakkında ki bilgilere ve varsa Meka Mimarlık fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Meka Mimarlık konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.


En çok aranan Meka Mimarlık için tüm bilgilere buradan ulaşabileceğiniz gibi Meka Mimarlık için yol tarifi de alabilirsiniz. da Yapı Sektörü / İnşaat arayanlar için Yapı Sektörü / İnşaat nasıl giderim, Yapı Sektörü / İnşaat nerede, Yapı Sektörü / İnşaat yol tarifi gibi arama sonuçlarına sitemiz üzerinden yol tarifi alarak Meka Mimarlık firmasına yol tarifi alabilirsiniz.


Meka Mimarlık mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Meka Mimarlık iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Meka Mimarlık sosyal medya hesapları varsa da bulunan Yapı Sektörü / İnşaat için Meka Mimarlık sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Meka Mimarlık sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.


Meka Mimarlık sosyal medya hesapları bulunmuyorsa Yapı Sektörü / İnşaat hakkında bilgi almak için Meka Mimarlık telefon numarası üzerinden yada Meka Mimarlık adresinden Yapı Sektörü / İnşaat konumuna giderekte bilgi alabilirsiniz.

Harita

Yorum Yap


Bu Firmaya Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorum Yapan Siz Olabilirsiniz. Yorum Yap