SEKTÖRLER

Ambalaj ve Yan Sanayi / Ambalaj MalzemeleriGörüntülenme Sayısı 1798

Monart

Firmaya Mesaj Gönder

Sosyal Medya'da Paylaş

Firma Hakkında

2002 yılında Ambalaj sektörüne giriş yapan Monart Ambalaj San. Tic. Ltd. Şti Türkiyede hızla büyüyen üretim yanında ambalajlamayıda büyütmüş ve önemli bir duruma getirmiştir. Oluklu mukavva koli ofset kutu artık her üreticinin mutlaka kullanması gerektiği bir ürün haline gelmiştir.

 

İkitelli organize sanaii bölgesinde 2000 m2 de faliyet gösteren firmamız Flekso baskılı koli , köşebent ve ofset baskılı kutu üretiminin yanı sıra promosyon sektörü için ambalaj kolileri, kutuları ve oto güneşliği bir çok ürün üretmekte ve satışını gerçekleştirmektedir.

Üretimimizde baskılı koli, baskısız koli, kutu, kesimli kutu, kumanya kolisi, erzak kolisi, profil kolisi, taşıma kolisi, arşiv kolisi gibi bir çok ürün imal edilmekte ve sizler için stoklarda tutulmaktadır.

Firma Referanslar

oluklu mukavva
koli üretimi
koli fabrikası
kolici
ambalaj
ambalaj malzemeleri
kartonkutu
kutu imalatı
Baskılı koli
koli ambalaj
karton ambalaj
köşebent
koli köşebent
koli kutui mukavva kutu
kutu ambalaj
kutu ürtimi
koli üretimi
koli toptan
kutu toptan

Firma - [ Monart ]

Monart , Ambalaj ve Yan Sanayi / Ambalaj Malzemeleri olarak hizmet vermektedir. ilinde ilçesinde olan Monart , Ambalaj ve Yan Sanayi / Ambalaj Malzemeleri dir. ilçesinde Ambalaj ve Yan Sanayi / Ambalaj Malzemeleri arandığında Monart , Ambalaj ve Yan Sanayi / Ambalaj Malzemeleri olarak hizmet vermektedir. da ilçesinde Ambalaj ve Yan Sanayi / Ambalaj Malzemeleri için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. Monart telefon numarası: den de ulaşabilirsiniz. da Ambalaj ve Yan Sanayi / Ambalaj Malzemeleri için telefon numarası, web sitesi, mail adresi, fax numarası, yol tarifi ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.


Monart hakkında ki iletişim bilgilerine, Ambalaj ve Yan Sanayi / Ambalaj Malzemeleri hakkında ki bilgilere ve varsa Monart fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Monart konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.


En çok aranan Monart için tüm bilgilere buradan ulaşabileceğiniz gibi Monart için yol tarifi de alabilirsiniz. da Ambalaj ve Yan Sanayi / Ambalaj Malzemeleri arayanlar için Ambalaj ve Yan Sanayi / Ambalaj Malzemeleri nasıl giderim, Ambalaj ve Yan Sanayi / Ambalaj Malzemeleri nerede, Ambalaj ve Yan Sanayi / Ambalaj Malzemeleri yol tarifi gibi arama sonuçlarına sitemiz üzerinden yol tarifi alarak Monart firmasına yol tarifi alabilirsiniz.


Monart mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Monart iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Monart sosyal medya hesapları varsa da bulunan Ambalaj ve Yan Sanayi / Ambalaj Malzemeleri için Monart sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Monart sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.


Monart sosyal medya hesapları bulunmuyorsa Ambalaj ve Yan Sanayi / Ambalaj Malzemeleri hakkında bilgi almak için Monart telefon numarası üzerinden yada Monart adresinden Ambalaj ve Yan Sanayi / Ambalaj Malzemeleri konumuna giderekte bilgi alabilirsiniz.

Harita

Yorum Yap


Bu Firmaya Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorum Yapan Siz Olabilirsiniz. Yorum Yap