SEKTÖRLER

Reklam Hizmetleri / Reklam HizmetleriGörüntülenme Sayısı 657

Mor Yapım Prodüksiyon ,reklam Ve Tanıtım Filmleri Ajansı

Firmaya Mesaj Gönder

Sosyal Medya'da Paylaş

Firma Hakkında

Bir Hint atasözü der ki: “İşler iyi giderken reklam yapmak faydalıdır, ama işler kötü giderken ise zaruridir. Biz de Mor Yapım olarak sizler için hayatın her anında etkili dokunuşlarımızla dikkatleri üzerinizde toplamak için yıllardır emek vermekteyiz. Bazen bir reklam filmi çekimleri, bazen bir firma tanıtım filmi çekimleri, bazen çizginin gücünü kullanarak 2D veya 3D  animasyon bazen de hayata daha farklı bir perspektiften bakabilme adına drone ile hava çekimleri.. Ortak nokta: “Sizi anlatmak”. “Bana mutluluğun resmini yapabilir misin Abidin?” derken şair aslında sizin için yapabileceklerimizi özetlemektedir.

Mor Yapım gücünü bünyesinde barındırdığı sanatsal birikiminden almaktadır. Örneğin

bir masaüstü reklam veya bir kamuspotu ancak kreatif bir ekip ve motion grafik & infografik uzmanları tarafından başarıya ulaşır. Diğer yandan, seçkin görüntü yönetmenlerimizin oluşturduğu sosyal medya videoları viral reklamlara dönüşebilmektedir mutfağımızda. Ürün tarif videolarını çeken kameraman ile bir belgesel filmi veya bir lansman, bir konferans, bir fuar çekimleri yapan sahadaki ekip arkadaşlarımız bunu sadece 360 derece ajans hizmetleri vermiş olmak için değil, Epictetos’un da belirttiği gibi “Güneş, ışık ve sıcağından yarar sağlamak için kendinden istenilmesini beklemez. Sen de güneş gibi ol, beklenilen iyiliği senden istenilmeden yap.” prensibiyle hareket ederek gerçekleştirmektedirler.

Bir İstanbul Reklam Ajansı olmamıza rağmen, Türkiye’nin en kreatif reklam ajanslarından biri olma yolunda hızla ilerleyen ajansımız, Nestle, Ülker, Tamek, Ender/Ankara Çikolata, Dimes, Kırlangıç, Arko, P&G, Vitra, HSBC, Uğur Derin Dondurucu,  gibi firmalara prodüksiyon hizmetleri, post-prodüksiyon hizmetleri, kurgu-montaj ve seslendirme hizmetleri ve profesyonel fotoğraf çekimleri hizmetleri, sosyal medya etkinlik , kampanya yönetimi ve takibi çalışmaları yapmış bulunmaktadır. Diğer yandan bütün bu hizmetleri tamamlayıcı mahiyette TV/Radyo ve dijital medya planlama ve medya satın alma yapıyor olmamız bizim, en başarılı ajanslar listesinde üst sıralardaki yerimizi pekiştirmektedir.

Son olarak;

Eğer bir projeyi sadece bedeninizle yapıyorsanız bunun adı İş’tir.

Eğer bu projeyi bedenle ve akıl ile yapıyorsanız bunun adı Zanaat’tır.

Yine bu projeyi hem bedeninizle, hem aklınızla, hem de kalbinizle yapıyorsanız bunun adı Sanat’tır.

Sanat ise Mor Yapım’dır.

Firma Referanslar

ersaş alüminyum
nestle
ülker
hp
tamek
vitra
gaziantep ticaret odası
kocaeli büyükşehir belediyesi
istanbul büyükşehir belediyesi
atv
hekim holding
yiğit akü
gaziantep osb
dilek grup
darıca belediyesi
vizyon koleji
atiker
eksen
biotek
dimes
arko nem
viaport
çekmeköy belediyesi
muş belediyesi

Harita

Yorum Yap


Bu Firmaya Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorum Yapan Siz Olabilirsiniz. Yorum Yap