Ümraniye Sanat Merkezi Hakkında

İYİ BİR BAŞLANGIÇ ŞART

 

2013 yılında hizmete giren 
ÜMRANİYE SANAT MERKEZİ, ilkeli eğitim anlayışı 
ve uzman eğitmen kadrosu ile
kalitesinden ödün vermeden sanatseverlere 
hizmet sunmaktadır.


 

 

FİYAT POLİTİKASI

 

- Ücretlerin genel piyasa ortalamasının altında olması.

- Sözleşme, senet ve kredi kartından dönemlik peşin ödemeler gibi uygulamaların olmaması.

KALİTELİ EĞİTİM ORTAMI

- Deslerin özel (bire bir) veya grup olarak gerçekleşmesi.

- Ders saatlerinin imkanlar dahilinde olabildiğince öğrencilerin tercihlerine göre belirlenmesi.

- Öğrencilerin müzik aletlerini taşımak zorunda olmaması.

 

Ümraniye Sanat Merkezi / KURS ÜCRETLERİMİZ

GÜZEL SANATLAR LİSESİ VE KONSERVATUAR HAZIRLIK DERSLERİ VERİLMEKTEDİR...

NOT:ÜCRETLER 1 AYLIKTIR.AYDA 4 DERS ÜCRETİDİR VE NAKİT OLARAK KAYIT ESNASINDA ÖDENİR.

NOT 1:Kursumuz dışında ev ve işyerlerinizde hocalarımızdan özel ders alabilirsiniz.Gerekli bilgi için bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

NOT 2: Firmaların bünyeleri içerisinde ritim ve perküsyon başta olmak üzere istenilen ensturmanın eğitimi verilir.Orkestra oluşturulup çalışmaları yapılır .

Ümraniye Sanat Merkezi

Ümraniye Sanat Merkezi, Müzik Kursları sektöründe hizmet vermektedir. İSTANBUL ilinde Ümraniye ilçesinde olan Ümraniye Sanat Merkezi, Müzik Kursları kategorisinde hizmet veren firmadır. Ümraniye ilçesinde Müzik Kursları arandığında Ümraniye Sanat Merkezi olarak sizlere en iyi hizmeti vermektedir. İSTANBUL da Ümraniye ilçesinde Müzik Kursları için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

Ümraniye Sanat Merkezi hakkında ki güncel iletişim bilgilerine, Müzik Kursları hakkında ki bilgilere ve varsa Ümraniye Sanat Merkezi fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Ümraniye Sanat Merkezi konumu, sokak görüntüleri ve sanal turlara ve diğer detaylı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.


En çok arananlar listesinde bulunan Ümraniye Sanat Merkezi için tüm bilgilere buradan ulaşabileceğiniz gibi Ümraniye Sanat Merkezi için yol tarifi de alabilirsiniz. İSTANBUL da Müzik Kursları arayanlar için İSTANBUL Müzik Kursları nasıl giderim, İSTANBUL Müzik Kursları nerede, İSTANBUL Müzik Kursları yol tarifi gibi arama sonuçlarına web sitemiz üzerinden yol tarifi alarak Ümraniye Sanat Merkezi firmasına ulaşabilirsiniz.

Ümraniye Sanat Merkezi mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Ümraniye Sanat Merkezi iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Ümraniye Sanat Merkezi sosyal medya hesapları varsa İSTANBUL da bulunan Müzik Kursları için Ümraniye Sanat Merkezi sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, ürünleri, fotoğrafları vb. paylaşımları Ümraniye Sanat Merkezi sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

Ümraniye Sanat Merkezi sosyal medya hesapları bulunmuyorsa Müzik Kursları hakkında bilgi almak için Ümraniye Sanat Merkezi telefon numarası üzerinden yada Ümraniye Sanat Merkezi adresinden Müzik Kursları konumuna giderekte bilgi alabilirsiniz.

İSTANBUL firma rehberi ile İSTANBUL ilçesinde ki işletme bilgilerine, İSTANBUL nöbetçi eczane, İSTANBUL taksi telefonu ve İSTANBUL çilingir telefonu gibi İSTANBUL ilçesinde ki en popüler arama sonuçlarına sitemizden ulaşabilirsiniz. İSTANBUL Müzik Kursları nerede, İSTANBUL Müzik Kursları nasıl giderim, İSTANBUL Müzik Kursları yol tarifi ve İSTANBUL en yakın Müzik Kursları ulaşabilirsiniz. İSTANBUL ücretsiz firma rehberi ile ücretsiz firma ekleyebilirsiniz. Firmanızı ücretsiz ekleyerek arama trafiğinizi yükseltebilirsiniz. Organik SEO (arama motorlarında sıralamanızın yükselmesi) ile işletmenize değer katabilirsiniz. İnternet reklamcılığı ile ücretsiz olarak işletmenizin reklamını yapabilirsiniz. radyo, televizyon, dergi, billboard reklamcılığı yerine hiçbir ücret ödemeden sitemize firmanızı ekleyerek ücretsiz reklam yapabilirsiniz.GaleriÜrünler


Ud Dersi
Ürünler

Ud Dersi

Fiyat:0 ₺
Klasik Bale Dersi
Ürünler

Klasik Bale Dersi

Fiyat:0 ₺
Elektro Gitar Dersi
Ürünler

Elektro Gitar Dersi

Fiyat:0 ₺
Halk Oyunları
Ürünler

Halk Oyunları

Fiyat:0 ₺
Kabak Kemane Dersi
Ürünler

Kabak Kemane Dersi

Fiyat:0 ₺
Ney Dersi
Ürünler

Ney Dersi

Fiyat:0 ₺


Referanslar

Klasik Gitar Dersi, Akustik Gitar Dersi, Bağlama Dersi, Bateri Dersi, Klarnet Dersi, Piyano Dersi, Org Dersi, Keman Dersi, Ney Dersi, Kabak Kemane Dersi, Halk Oyunları, Elektro Gitar Dersi, Yan Flüt Dersi, Kemençe Dersi, Vurmalı PERKÜSYON Seti Kursu, DARBUKA,TUMBA,DEJEMBE,BONGO,CAHON,BENDİR, KLASİK BALE EĞİTİMİ


İletişim BilgileriEtiketler:Yorum Kaydedildi !

Yönetici Tarafından Onaylandıktan sonra yorumunuz yayınlanacaktır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *S.S.Sorular

Bültene abone ol

ve gelen kutusunda yeni reklamlar alın